محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر رامین
نگهبان جلسه : مسافر یونس
دبیر     جلسه : مسافر فرشید

خلاصه سخنان استاد .

دستور جلسه امروز دو بخش دارد که بخش اول درمورد گلریزان و بخش دوم درمورد تعطیلات تابستانی می باشد. 

من در اداره ایی بودم که با اجساد سر و کار داشتم و در طول هفت سال گذشته روزانه حدود هشت نفر فوتی داشتیم که علت فوت شش نفر از این آمار بر سوء مصرف مواد مخدر بود و آمار این قربانیان از تمام مرگ و میرهای ناشی از بیماری و تصادفات و .بیشتر است .

از طرفی کنگره 60 یک نهاد مردمی است و به هیچ سازمانی وابسته نیست و  انجام امور مالی و تهیه زمین وتاسیس ساختمان تنها با کمک مسافران و همسفران مقدور می باشد و این امر یک بار در سال و با عنوان هفته گلریزان میسر می شود.

در مورد تعطیلات تابستانی با توجه به اینکه این تعطیلات به مدت یک هفته در نظر گرفته شده است لذا برای اعضای کنگره در مقاطع مختلف سفرشان متفاوت است  مثلا برای کسی که تازه وارد است یا کسی که در انتهای سفرش قرار دارد یا راهنمایان درمان فرق دارد و خواهشی که دارم این است که حتی المقدور سعی کنید که در این هفته فقط در موارد خیلی ضروری با راهنمایان تماس بگیرید.

تعطیلات باید چند فاکتور داشته باشد :
1 : موقع تعطیلات طبق زمانی باشد که کنگره اعلام می کند .
2 : از چند ماه قبل  بودجه مورد نیاز برای سفر رفتن را فراهم کنید .
3 : از قبل در مورد نوع سفر مقصد سفر و مومات سفر برنامه ریزی کنید .
اگر در سفر موارد فوق رعایت شود خواهید توانست بیشترین لذت را از تعطیلات ببرید.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

تعطیلات ,سفر ,جلسه ,تابستانی ,هفته ,بخش ,تعطیلات تابستانی ,که در ,دستور جلسه ,کسی که ,می باشد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

exangregin هر چی به هر چی alinnowpa lipeltachi اخبار فناوری و تکنولوژی scutovilol James's memory عشق داودی جهانگردی Antonio's notes