محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر علی
نگهبان جلسه : مسافر محمد
دبیر    جلسه : مسافر بهرام

خلاصه سخنان استاد . . .

از ایجنت محترم و مرزبان و نگهبان جلسه سپاسگزارم که این جایگاه رو در اختیار من قرار دادند که خدمت کنم و بسیار خوشحالم از اینکه در روز اولین سالگرد رهایی مرزبان خدمتگزار شعبه آقا منصور عزیز استادی جلسه را به عهده گرفتم و این روز را خدمت ایشان و خانواده محترمشان و هم چنین  آقا مهرداد تبریک عرض می کنم.
دستور جلسات هفتگی که هر ساله در کنگره 60 انتخاب می شود موضوعاتی هستند که بیشتر به ساختارهای کنگره ربط دارند و در مورد بنای ساختمان ها-جایگاه ها-بنیان کنگره و بحث مالی و مواردی که عموما در مورد اساس کنگره 60 است اشاره می کند.
این دستور جلسات از روی سلیقه شخصی مطرح نشده اند و بر مبنای چند دهه تجربه به دست آمده است که حرمت در کنگره 60 یکی از این موضوعات مهم است.
undefined

حرمت ها به صورت نوشته و نانوشته در کنگره وجود دارد که مهمترین حرمت ها به صورت نوشتاری در هر جلسه در دو نوبت توسط نگهبان قرائت می شود و در این هنگام هر مسافر موظف است که به خوبی حرمت ها را گوش کند و بندهای آن را کاملا رعایت نماید چون عدم رعایت حرمت ها باعث می شود مسافر در سفر خود با مشکل مواجه شود و نتواند به راحتی به درمان برسد و من خودم بشخصه کسانی را دیده ام که با رعایت نکردن حرمت ها با این مشکلات رو به رو شده اند.
مبحث حرمت مجموعی از باید ها و نباید ها است که منجر به این می شود که مسافر به هدف اصلی خود که درمان و در نهایت رسیدن به رهایی و حال خوش است نرسد و این می تواند بزرگترین عذاب برای مسافری باشد که خواسته اش رهایی از مصرف مواد مخدر است .

در ادامه تولد اولین سال رهایی آقا منصور مرزبان و راهنمای محترم تازه واردین برگزار گردید .

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

ها ,حرمت ,جلسه ,مسافر ,کنگره ,رهایی ,حرمت ها ,کنگره 60 ,می شود ,در کنگره ,و در ,اولین سالگرد رهایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود سریال ترکی kerquilambgril روانشناس ، بهترین مشاور در ساوه|کلینیک تخصصی راز ، مرکز مشاوره و روان شناسی صنعتی و سازمانی www.razclinic.ir هــــزار تـــویــــ دنیــــایــــ مـــــن پروژه های مطلب Kristina's memory Christine's notes Paul's memory unspawexel بی پلاکم