محل تبلیغات شما
استاد جلسهمسافرمنصور
نگهبان جلسه:مسافر سعید
دبیر موقت :  مسافر وحید
خلاسه سخنان استاد:
استاد در ابتدا فرمود:شاکر وسپاسگذار خداوندم بابت اینکه بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم که هم به خودم خدمت کنم و از شما آموزش بگیرم و از نگهبان جلسه بابت انتخاب من بسیار ممنون و متشکرم.ایشان در ادامه گفت :من در وادی اول آموزش گرفتم چگونه تفکر کنم وباتفکر مثبت ساختار درست تشکیل دهم.ایشان گفت:به دنبال وادی اول ،در وادی دوم که میگوید:هیچ موجودی بیهوده خلق نشده است حتی اگر خودش را هیچ و پوچ تصور کند،آموزش گرفتم که هر موجودی در هستی ارزش و رسالت خاص خودش رادارد.
استاد در ادامه گفت:من وقتی وارد کنگره شدم با توجه ترکهای نا موفق زیادی که داشتم یک انسان منفی و پر از نا امیدی بودم وبا دریافت پیام وادی اول متوجه تخریبهای که برای خودم و خانوده و جامعه ایجاد کرده بودم شدم ودر وادی دوم نیز متوجه شدم که هر انسانی در وجود خودش توانایهایی دارد که با تمرین و آموزش می تواند آنها را افزایش بدهد.بنابراین تسلیم آموزش و خدمت کردن در کنگره شدم و به یک حال خوب رسیدم و از پوچی و نا امیدی دور شدم.
استاد در پایان گفت:کنگره ۶۰ جایی است که انسان به محض ورود به آن شخصیت از دست رفته خود را پس میگیرد وبا توجه به مقدس بودن این مکان و احترام و محبت که بین اعضای آن وجود دارد و طی زمان آموزش در شخص ،کسی که خواست واقعی درمان داشته باشد،از ترس و نا امیدی و منیت دور می شود و همچنین از ضد ارزشها به ارزشها کشیده می شود.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

وادی ,شدم ,استاد ,جلسه ,آموزش ,نا ,وادی اول ,و از ,استاد در ,نا امیدی ,وادی دوم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بدوز Bedooz.ir swagadapeag زر پی سی برترین سایت فارسی زبانان مجله خبری آیه شاهزاده خانم إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَاللّهِ أَتقَاکُم گرامیترین شما باتقواترین شماست پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام موسوی قهار thelarcarlstuf siopomehrca دختر جدید جهان