محل تبلیغات شما
یکشنبه 98/6/24

۱- سلام بر شمالطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان علیهستم یک مسافر:

مدت هفت سال تخریبداشتم، آنتی ایکس انواع موادمخدر،مدت سفر ۱۰ ماه، روش درمان DST،داروی درمان شربتOT با راهنمایی استاد عزیزم آقای مهرداد امیری، ورزش در کنگره تنیس روی میز ودرحال حاضر مدت دو سال و شش ماه است که با دستان توانمند و پر مهر آقای مهندس آزادو رها هستم.

در ادامه سفر نیکوتین(سیگار) داشتم به روش DST و آدامس نیکوتین با راهنمایی آقای علی خان بیگی، مدتسفر ۱۰ ماه و مدت ۸ ماه است که رهاهستم.

۲- لطفا برایمانتوضیح بدهید که چگونه با کنگره آشنا شدید و چرا تصمیم گرفتید که در جایگاه کمک راهنماییخدمت کنید؟

آشنایی من با کنگرهتوسط یکی از اقوام نزدیک که خودش مصرف کننده بود اتفاق افتاد و آن زمان آقا مهردادمسئول شعبه کرمانشاه از من خواستند که یک هفته بصورت مهمان در جلسات شرکت کنم و پساز آن تصمیم گرفتم سفر درمان رو شروع کنم وبه مرور زمان به آموزش و مطالب کنگره علاقمندشدم و متوجه شدم که مطالب و منابع آموزشی کنگره برایم بسیار مناسب ، پر محتوا و قانعکننده بود و تنها جایی بود که پس از مراجعات مکرر مرا در یک مسیر درست و بهبودی جسم،روان و جهان بینی قرار داد،لذا به همین خاطر جایگاه کمک راهنمایی را انتخاب کردم واکنون با علاقه به افرادی که خواستار درمان ازطریق یک روش خوب و مناسب هستند در حالخدمت هستم.

۳- در خصوص وظایفراهنما و رهجو توضیحاتی را برایمان بیان بفرمائید؟

بصورت کلی وظیفهراهنما انجام عمل سالم بر اساس عقل و عشق وایمان است و در کنگره در این زمینه دستورالعملو روش داریم و دیگر اینکه راهنما باید برای رهجو از همه نظر الگو باشد، در غیراینصورتیک حس و حال خراب گریبان گیر راهنما می‌شود و میتواند خطرناک هم باشد.

اما در مورد وظایفرهجو به عقیده من و با توجه به صورت مسئله اعتیاد و همچنین بواسطه این که در دورانمصرف روی احساس و عقل رهجو پرده حجاب کشیده شده است، قدرت درست تشخیص مسائل را ندارد،بنابراین رهجو می باید همه مواردی را که در جلسات و لژیون تاکید می شود را رعایت کندو اینکار بسیار سهل و آسان است، البته یک چهارچوب اولیه وجود دارد که شامل نظم و انضباطمثل رفت و آمد سروقت و میزان و زمان مناسب مصرف دارو و مطالعه کتب و جزوات آموزشی وهمچنین نوشتن وادی ها و برداشت از CD و دیگر اینکه با حضور مستمر در جلسات و لژیون و اجرایدستورات راهنما که انجام این موارد منجر به درمان و رهایی رهجو  در مدت زمان تعریف شده در کنگره می‌گردد.

۴- به نظر شما چگونهیک شخص می تواند در کنگره ۶۰ تبدیل به یک خدمت گزار واقعی گردد؟

زمانی که رهجو درطول مدت سفر همواره در حال تزکیه و پالایش باشد و همچنین در حال تلاش برای افزایش دانایی،احساس و نیت خدمت گذارشدن در وی بوجود می آید واین موضوع بصورت خواست واقعی در شخصمتجلی می شود و در ادامه این خواست شخص می تواند به خدمت گذار واقعی در کنگره تبدیلشود.

۵- خدمت کردن و خدمتگزار بودن در کنگره ۶۰ چه تاثیری در سفر درمان برای رهجو دارد؟

به نظر من خدمت کردنیعنی درمسیر ارزشها قرار گرفتن که بر خلاف مسیر ضد ارزشها است، از طریق خدمت می شودتخریبها و خسارات وارده را به خود شخص ،خانواده و جامعه جبران کرد و بازتاب خدمت گذاربودنبه صور مختلف در شخص آشکار میشود، ازجمله آن دریافت انرژی مثبت ، حال خوب و برکات مادیومعنوی می باشد وهمه این موارد با خدمت در کنگره برای شخص اتفاق می افتد.

۶- لطفا از حس وحالی که با خدمت در این جایگاه دارید را برایمان عنوان کنید؟

حس و حال خود منبهترین دلیل و گواه برای انجام این خدمت است به این صورت که هر روزی که اهمیت بیشتریبرای انجام وظایف قائل شوم، شاخص و نشانه اش این است که آنروز من یک شور و شعف خاصیدارم و بقول معروف انرژی مثبت بسیار بالایی را دریافت میکنم و  لذت جایگزین تمام خستگی هایم میشود و این مسئله برایم تداعی می شود که هیچ مشکلی نیست کهآسان نشود.

۷- با تشکر از اینکهوقت خودتان را در اختیار سایت شعبه کرمانشاه گذاشتید در پایان مصاحبه چنانچه پیام ویا توصیه ای دارید بیان بفرمائید؟

در این مصاحبه سئوالاتیراجع به خدمت وخدمت گذار واقعی مطرح شد و پیام من برای کسانی است که خواست واقعی خدمترا دارند، جایگاه های خدمتی در کنگره مثل یک شمشیر دولبه است یعنی خدمت در یک جایگاههم می تواند انسان را به لبه پرتگاه وجاهای خطرناک ببرد و آسیب‌های شدید به شخص واردکند و هم می تواند شخص را به جاهای بالایی در زمینه انسانیت و موقعیت های اجتماعی ،اقتصادی و معنوی برساند،و این با خود شخص است که با عمل سالم و خلوص نیت خودش این مهمرا تضمین کند که خدای نکرده به تباهی کشیده نشود.

در پایان مصاحبهاز خدمت گذاران سایت و همچنین از تمامی خدمت گذاران شعبه کرمانشاه وگنگره ۶۰ کمال تشکررا دارم و آرزوی موفقیت و سلامتی را از خداوند متعال برای همه خواستارم.

تهیه‌  و  تایپ: مسافر منصور

تصویر برداری: مسافربهرام

تنظیم و ثبت : مسافرجواد

منبع : نمایندگیکرمانشاه

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

خدمت ,کنگره ,یک ,شخص ,رهجو ,حال ,در کنگره ,است که ,را به ,می تواند ,می شود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اهل کار باش ریاضی دبیرستان علامه طباطبایی منطقه 17 تهران nyoslamanwo هودینگ perssentcondo سایت تفریحی جزیره اشعار احمد محمود امپراطور Peter's page فروشگاه اینترنتی 5040 شوق زیارت - امامزاده های ایران و جهان