محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله 

این جلسه یازدهمین جلسه از دور دازدهم کارگاههای آموزشیعمومی کنگره 60 نمایندگی کرمانشاه با 
نگهبانی : مسافر محمد رضا
استادی : مسافر مرتضی
و دبیری : مسافر محمد

رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود 

خلاصه سخنان استاد :
استاد در ابتدا : از خدمتگزاران سایت اصلی کنگره60 و همچنین خدمتگزاران وبلاگ شعبه کرمانشاه تقدیر و تشکر کردند و از اهمیتاستفاده از سایت کنگره برای فراگیری مطالب آموزشی کنگره و همچنین جذب مصرفکنندگانی که خواستار رهایی از اعتیاد هستند اما راه درمان برای آنها پیدا نشده است.
استاد در ادامه فرمودند : 
بسیاری از مصرفکنندگان مواد مخدر از طریق سایت و مطالب آن جذب کنگره و در حال سفر یا به درمانرسیدند . خود من از مطالب و دل نوشته های مسافران دیگر در سایت استفاده می کردم واز آنها آموزشهای زیادی گرفتم .
استاد در پایان فرمودند : 
برای حمایت از وبلاگکرمانشاه می بایست همیشه مطالب را مطالعه و پیگیری نماییم و در پایان مطالب نظراتخود را به اشتراک بگذاریم که این امر باعث استفاده خود ما از مطالب و انرژی دادنبه خدمتگزاران قسمت سایت و بالا رفتن آمار بازدید از سایت می گردد .
در ادامه از خدمتگزاران وبلاگ کرمانشاه تشکر وقدردانی و لوح تقدیر اهدا شد .

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

سایت ,کنگره ,مطالب ,استاد ,استفاده ,خدمتگزاران ,استاد در ,از سایت ,در ادامه ,و همچنین ,کنگره و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

berwellnonhy سایت مسابقات ایرانسل ( بورس ) کتابخانه عمومی ولی عصر (عج) اصفهان crammarkdedi اخبار و اطلاعات استاندارد و مدیریت کیفی parwigentmen خبرگزاری ایرسا نیوز Wholesale NHL New Jersey Devils Jerseys, Cheap & Fine. 14light مهربانی