محل تبلیغات شما
استاد  جلسه مسافر مهرداد
نگهبان جلسه :   مسافر رامین 
دبیر    جلسه : مسافر همایون

خلاصه سخنان استاد . . .

خداوند را شاکرم که این توفیق را به بنده داد که در این جایگاه خدمت کنم و از آقا علی تشکر میکنم که با بذری که کاشت و تلاش و کوششی که انجام داد به جایگاهی رسید که سومین سال رهایی اش را در این مکان جشن بگیریم.
وادی هایی که در اختیار ماست کلیدهایی را در اختیارمان  قرار می دهند که روش درست زندگی کردن را به ما می آموزد ,  نود و پنج درصد آموزش های کنگره در مورد جهان بینی است و پنج درصد باقی مانده در مورد جسم است .

ده وادی را پشت سر گذاشتیم و در وادی دهم به این آموزش رسیدیم که صفت گذشته در انسان صادق نیست یعنی من اگر آدم بدی بوده ام الان می توانم به آدم خوب و مثبتی تبدیل شوم , پس امروز به خاطر اختیاری که خداوند به من داده می خواهم به خوبی سفر کنم و درمان بشوم و در این سفر صفت معتاد از من برداشته میشود و اسم مسافر بر من گذاشته می شود و من باید ارزش این اسم را بدانم چون همه ما به نحوی در مراحل مختلف زندگی مسافریم و از ضد ارزشها به سمت ارزش ها و یا ازاین دنیا به دنیای دیگر در حال سفریم.

طبق وادی یازدهم اگر می خواهیم از راه ضد ارزش ها نجات پیدا کنیم باید در راهش قرار بگیریم و در کنگره آموزش هایی وجود دارد که باعث می شود من با استفاده از آن ها به خوبی سفر کنم و به هدف خودم برسم و باید بر منیت خود غلبه کنم تا بتوانم از این آموزش ها بهره مند شوم .
یک چشمه اگر جوشش دارد به واسطه منابع آب هایی است در زیر زمین وجود دارد و باید تغییر ارتفاع سطحی وجود داشته باشد که این جوشش به وجود بیاید تا چشمه جاری شده و از موانع مختلف عبور کند.
ایشان خاطر نشان شدند:من در گذشته تخریبهای زیادی داشتم وبا اعمال و رفتارم حال خیلی ها راخراب کردم،اما وقتی در مسیر کنگره قرار گرفتم و دستورات راهنما را گوش دادم و فرمانبرداری را آموختم و هر بار پله کم کردم بر دانایی من اضافه شد.حرکت کردن در مسیر درمان ،تغییر پله،تغییر جایگاه و خدمت کردن در کنگره مانند خدمتگزاران باعث ایجاد انرژی مثبت میشود و ایجاد این انرژی موجب لذت بردن شخص میشود.
ودر ادامه شاهد تولد سومین سال رهایی کمک راهنمای گرامی آقا علی نقی زاده رهجوی آقا مهرداد از نمایندگی کرمانشاه بودیم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

وادی ,ها ,جلسه ,کنگره ,کنم ,آموزش ,کنم و ,در این ,و از ,و در ,سومین سال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سینی نشا اصفهان مجله اینترنتی تهوع فروش خدمات مجازی Dele manoto عکس specunredis تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس ◄◄◄Tech Show tetexpachi