محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر مهدی دستیار محترم دیده بان انضباطی 
نگهبان جلسهمسافر رامین
دبیر    جلسه : مسافر همایون

خلاصه سخنان استاد . . .

سخت ترین کار دنیا قضاوت است ، من در موردگذشته خودم میتوانم قضاوت کنم چون اعمال و رفتارهای من میتواند جایگاه آینده من را بسازد . در بحث حقوقی قضاوت کار قاضی است، هر کسی اگر حتی رشته حقوق را هم بخواند نمیتواند به این جایگاه برسد،بلکه باید فیلترهای مختلفی را بگذراند,حال اگر در جایگاه قضاوت بنشیند هر حکمی را بدهد بر اساس یک سری مستندات می باشد،تصاویر و ویدیوها و مستندات اگر یک حکم را برای آینده بدهند حتی گاهی میتواند اشتباه هم باشند.پس حتی قاضی هم نمی تواند در بیشتر مواقع عدالت را رعایت کند که در این جایگاه می باشد.

چرا من همیشه خودم را در این جایگاه قرار میدهم و دیگران را قضاوت میکنم ، هر حکمی که در مورد دیگران بدهم یک روزی یقه خودم را خواهد گرفت،من در گذشته مصرف کننده ها را آدم های ضعیفی میدانستم و این شد که خودم به این جایگاه رسیدم و خودم مصرف کننده شدم و حتی جالب است که در این جایگاه باز هم در مورد دیگران قضاوت میکردم.
من فقط مجاز هستم در مورد خودم قضاوت کنم،پس اگر حتی اسم و فکر قضاوت توی ذهنم بیاید وارد جهالت شده ام .

بنده افتخار این را دارم که در لژیون انضباطی در کنار آقای صداقت مشغول کار هستم،بنده در این جایگاه نمیتوانم در مورد دیگران قضاوت کنم که چرا سفر خود را خراب کرده اند یا برگشت خورده اند ،من فقط مجاز هستم جهان بینی خود را بالا ببرم و نشریات را مطالعه کنم و آموزش بگیرم و تمرکزم را روی سفرم بگذارم و امیدوارم اینگونه باشد و خداوند هیچوقت من را رها نکند.
ازاینکه به صحبت های من گوش کردید از شما بسیار سپاسگزارم. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

قضاوت ,جایگاه ,دیگران ,هم ,مورد ,جلسه ,این جایگاه ,که در ,در این ,در مورد ,مورد دیگران ,مورد دیگران قضاوت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یاران حرم Edward's notes tramunsagte ربات ماورا قدمگاه Charles's life rganozerar :D نمایندگی