محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر محمد رضا
نگهبان جلسه : مسافر سهراب
دبیر     جلسه : مسافر فرهاد

خلاصه سخنان استاد.

با شکر خدا و تشکر از همه خدمتگزاران کنگره 60 این هفنه قشنگ رو به همه ی عزیزانی که در قسمت سایت خدمت می کنند تبریک عرض می کنم.

به قول جناب مهندس دژاکام خدمتگزاران قسمت سایت افرادی هستند که چراغ خاموش خدمت می کنند و خادمین خاموش هستند و بابت تمام زحماتی که در این قسمت می کشند کمال تشکر را دارم.

من به عنوان یک شخص کنگره ای باید طریقه استفاده از فضای مجازی را بلد باشم و کسانی که تا نیمه شب در فضای مجازی در حال وب گردی هستند و تا ظهر روز بعد می خوابند یقینا کنگره ای نیستند بنابراین باید این هنر را داشته باشیم که بتوانیم در زمان مناسب از فضای مجازی استفاده کنیم و هر سایتی را نباید بازدید کرد و هر جایی را نباید رفت و یک مسافر باید از سایتی استفاده کند که بتواند آموزش بگیرد که سایت کنگره 60 بهترین بستر برای آموزش گرفتن در مسیر درمان و رهایی است .

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,سایت ,استفاده ,مسافر ,جلسه ,فضای ,فضای مجازی ,کنگره 60 ,هستند و ,از فضای ,استفاده کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شب کویر heipathepa سئو و بهینه سازی سایت با بهترین روش فروشگاه دانشجویی خرید تل موی هات بانز HOT BUNS اصل Roberta's notes inircaplau آکادمی کی پاپ جنگل سحر آمیز fidisgnabhau