محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر جبار
نگهبان جلسه : مسافر سعید
دبیر    جلسه : مسافر یونس
خلاصه سخنان استاد . . .

خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم که خدمت کنم و آموزش بگیرم و از ایجنت محترم و مرزبانان عزیز سپاس گزارم .
عدالت
 معناهای زیادی دارد که ریشه آن عدل است و به معنای مساوات و برابری است که هر کدام معنای خاص خود را دارد.
متضاد عدالت ، ظلم است یعنی حق کسی را پایمال کردن ، حال تصور کنید عدالت را برعکس معنای خود اجرا کنیم یعنی ظلم کنیم ، آن وقت می بینیم چه اتفاق بدی خواهد افتاد.
در کنگره عدالت به معنای این است که هر چیزی در سر جای خودش قرار بگیرد ، شعار کنگره معرفت ، عدالت و عمل سالم می باشد ، من در کنگره باید به دانش و آگاهی برسم تا بتوانم کارهایم را به عمل سالم تبدیل نمایم.

خیلی جاها از عدالت صحبت می شود ولی در کنگره معنای آن فرق میکند و  یک رهجو که در کنگره فرمانبردار خوبی است با شخصی که فرمانبردار نیست تفاوت زیادی دارند ، ما باید آموزشها را یاد بگیریم تا از مسائل منفی دور بمانیم ، بعضی مواقع ما اگر حالمان هم خوب نیست باید بگوئیم حالمان خوب هست تا کائنات هم به کمک ما بیاید و حال مارا خوب کند و نباید با جهل و نا آگاهی خود عدالت خداوند را زیر سوال ببریم.
خیلی از چیزها برای انسان های عادی معمولی هستند ولی برای ما در کنگره معنای قشنگی پیدا کرده است ، همین صبح زود از خواب بیدار شدن و طلوع خورشید را دیدن که حس خوبی به همراه دارد.
زود آمدن در کنگره برای خدمت کردن حال خاص و عجیبی به رهجو می دهد که باید آن را تجربه کرد و باید بین کسی که زود به کنگره می آید و کسی که دیر می آید فرق باشد و معقول نیست این دو نفر را به یک چشم نگاه کرد و امیدوارم همه ما در کنگره به عدالت و عمل سالمی که مد نظر کنگره هست برسیم .

و در ادامه نشان رهایی تعدادی از مسافران توسط ایجنت محترم اهدا گردید.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,، ,عدالت ,معنای ,جلسه ,کسی ,در کنگره ,جلسه مسافر ,است که ,را به ,که هر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیغوله دنیای نوزاد و کودک thewalnege صابون بابونه Wholesale NFL Houston Texans Jerseys From China هولوگرام پرینتینگ سیستم حفاظتی و نظارتی Margaret's site نوید رهایی china authentic wholesale jerseys & free shipping