محل تبلیغات شما
استاد  جلسه :   مسافر فیروز
نگهبان جلسه :  مسافر سهراب 
دبیر    جلسه :  مسافر فرهاد

استاد در ابتدا خداوند را شاکر و سپاسگزار بوده که برای اولین بار این جایگاه را تجربه کرده و در این جایگاه آموزش می‌گیرند. همچنین ایشان از ایجنت محترم ، راهنمای محترمشان و تمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰ کرمانشاه تشکر و قدردانی کردند.

کتاب چهارده مقاله یک نوشتار علمی است ، این کتاب حاصل بیست سال تلاش و پشتکار جناب مهندس دژاکام در زمینه درمان اعتیاد به مواد مخدر می‌باشد که مسائل مختلف درمان اعتیاد را به زبانی ساده بیان می‌کند . به قول آقای خدامی کتاب چهارده مقاله ذبح اعتیاد است یعنی سر اعتیاد را می برد و هرکس این کتاب را مطالعه کند میتواند آشنایی کاملی با مسئله مواد مخدر و چگونگی حالات یک مصرف کننده و درمان آن پیدا کند.
آقای مهندس در این کتاب به مثلث در مان اعتیاد که شامل سه ضلع : جسم ، روان و جهانبینی است اشاره دارد و  و اختلالات آشکار و پنهان یک مصرف کننده هنگام قطع مصرف مواد مخدر را بیان می کند.

استاد در ادامه فرمودند:
علم پیچیده نیست و درمان اعتیاد بر پایه ی دانستن صورت مسئله اعتیاد بنا نهاده شده است. شاهکار جناب مهندس در مقاله سوم می‌باشد که موضوع سم نزدائی را بیان نمودند و روش درمان تدریجی مواد مخدر را ایالات متحده و چندین کشور دیگر پذیرفته اند.

ایشان در سخنرانی دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان در ابتدای معرفی خودشان بیان داشتند من خودم هم دردم و هم درمان ، من خود اعتیاد هستم و طی چندین سال اعتیاد را با گوشت ، پوست و استخوانم لمس کرده ام .
 مقالات این کتاب طی مدت بیست سال همانند یک سند محکم و بدون نقض است که ثمره آن رهایی و درمان ده ها هزار نفر در کنگره ۶۰ و بازگشت آنان به کانون گرم خانواده و جامعه است.

استاد در پایان به نقل از  استاد امین دژاکام بیان نمودند : شادی حقیقی در این نیست که تنها خود بدرخشی بلکه بایستی به دیگران هم یاری برسانی.
مطالب این کتاب به حدی ساده ، روان و پربار است که همه اقشار  جامعه با هر میزان سوادی ، قادر به درک مطالب آن هستند. اما مجال باز گویی همه مطالب آن نیست ، بنابراین مطالعه این کتاب ارزشمند و سایر نشریات کنگره ۶۰ برای همه دوستان لازم و ضروری است. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

اعتیاد ,کتاب ,درمان ,، ,جلسه ,  ,این کتاب ,مواد مخدر ,کنگره ۶۰ ,و درمان ,در این ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

zoesiriling Jonnie's notes . Donna's style flureljebul bopimpspecme خرید و فروش باغ ویلا در شهریار و ملارد صبح خوی دنیای ریاضیات دنیای دیجیتال