محل تبلیغات شما
استاد جلسه: مسافر فرهاد 
نگهبان جلسه:مسافر سعید
دبیر جلسه: مسافر فرشید
استاد در ابتدا از ایجنت محترم ،مرزبانان گرامی و راهنمای گرامی خودشان ،بابت جایگاه استادی تشکر و قدر دانی کردند و خداوند را شاکر وسپاسگزار شدند که در این جایگاه قرار گرفتند تا خدمت کنند و آموزش بگیرند.
من قبل از ورود به کنگره 60 واژه ای به نام تفکر برایم آشنا نبود و بدون  تفکر و دست به انجام هر کاری میزدم و نتیجه آن جز شکست و نامیدی نبود و همیشه نسبت به تمام اطرافیان و خانواده ام بی تفاوت بودم و بر این باور بودم که هیچ کاری را نمیتوانم انجام دهم.
در ابتدای ورود به کنگره سفر خوبی را تجربه نکردم و با وجود منیت و غروری که داشتم از آموزش گرفتن و رسیدن به حال خوب دور شدم ، که همین رفتار اشتباه من باعث شد مدت 6 ماه از کنگره دور شوم و مجددا به مصرف مواد مخدر روی آروم و حتی تا حد مرگ پیش رفتم.
اما خداوند فرصت دوباره به من داد و در ادامه ی راه راهنمای گرامیم آقا علی با دلسوزی و مهربانی زیاد من را تشویق کرد و مسیر درست را به من نشان داد و اولین نقطه تفکر برای من ایجاد شدکه با خدمت کردن شروع یک حس و حال جدید را تجربه کردم. خیلی دوست داشتم در قسمت آبدارخانه خدمت کنم  ، یک هفته بعد از این که در ذهن خودم تصویر سازی خدمت در آبدارخانه را داشتم ، این خدمت به من واگذار شد و تغییرات مثبت زیادی ایجاد کرد.
در مسیر درمان برای من مشکلات زیادی بود که یکی از آنها مسئله مالی بود.باز هم چیزی که بسیار کمکم کرد م با راهنمایم بود که من را تشویق کرد در قسمت ساخت و ساز ساختمانی و تعمیرات خدمت کنم و صبر کنم تا زمان مناسب و شغل مناسب بعد از سفر اول پیدا شود . درست همان طور شد که و بعد از سفر اول شغل مناسبی پیدا کردم و با تفکر شروع کردم به پس انداز کردن تا جایی که در مراسم گلریزان برای اولین بار شرکت کردم و باز هم در روان من تاثیر به سزایی داشت و تمامی اینها را  در مرحله اول از کنگره و بعد از راهنمای خوبم دارم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

خدمت ,جلسه ,تفکر ,کنگره ,یک ,داشتم ,بعد از ,به من ,که در ,جلسه مسافر ,کردم و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلچین مطالب وب لباس هودی مشکی جلو باز جلو بسته مردانه پسرانه زنانه دخترانه 2020 leapfcomphifi Hollis's info dd14 ardauliapap اسم فارسی farsiname fasreuknotin Holly's style تامین سرمایه و وام فوری موبایل سیم تل