محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر سعید
نگهبان جلسه : مسافر سعید 
دبیر    جلسه : مسافر فرشید
استاد در ابتدا خداوند را شاکر و سپاسگزار شدند  و از ایجنت محترم و مرزبانان گرامی و همچنین راهنمای لژیون چهارم بابت جایگاه استادی تشکر و قدر دانی کردند.
دستور جلسه سیستم ایکس یکی از مهمترین و کلیدی ترین دستور جلسات سالیانه کنگره 60 می باشد که جناب مهندس دژاکام با نهایت تلاش و پشتکار و تحقیق فراوان در زمینه مواد مخدر و درمان اعتیاد و شناخت آسیبهای اعتیاد و مواد مخدر آن را وارد سیستم آموزشی کنگره 60 نمودند.
در سال 1975 میلادی برای اولین بار پزشکی با نام دکتر هیو جس فرضیه سیستم ایکس را ارائه کرد و با آزمایش و تحقیق فراوان متوجه این قضیه شدند که 12 نوع مواد مخدر در قالب سه خانواده انکفالین ، اندرفین ،دینورفین در سیستم طبیعی انسان قرار دارد . اما به دلایلی تا امروز بسیاری از مسائل و شناخت آن گم و ناشناخته است .
اما جناب مهندس با درایت و تفکر  به دلیل ناشناخته بودن این فرضیه را با نام سیستم ایکس وارد آموزشها و دستور جلسات کنگره 60 نمودند و امروزه مسافران با دریافت آموزش های کنگره 60 و شرکت در کلاسها و خدمت کردن و فرمان بردار بودن راهنمای خودشان میتوانند شناخت کامل تر و بهتری نسبت به مسائل سیستم ایکس داشته باشند و با شناخت تخریبها در صور پنهان و صور آشکار ، به درمان قطعی با حال خوب برسند و به گفته جناب مهندس بعد از درمان و ورود به سفر دوم اگر شب داخل انبار مواد مخدر بخوابند دچار وسوسه و حال خرابی نشوند. 
من با شروع مصرف موادمخدر رفته رفته  به قسمتهای مختلف بدن  و سیستم تولید کننده مواد شبه افیونی  خودم آسیب و تخریب وارد کردم . در کنگره 60 برای بازسای و احیای مجدد این سیستم  داروی شفا بخش OT در نظر گرفته شده است که در واقع کامل ترین ،ارزان تریرن ،قوی ترین دارویی است که شخص مصرف کننده برای درمان می تواند در اختیار داشته باشد.و باید این را بدانیم در کنگره همه چیز به صورت تدریجی و آرام آرام صورت میگیرد .
در پایان باید این را بگوییم ،فرمانبرداری از راهنما ،منظم بودن،دارو را سر وقت استفاده کردن ،خدمت کردن ، داشتن صبر از مهمترین نکاتی است که در سفراول و بازسازی سیستم ایکس نقش مهمی دارد.
از اینکه به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنونم.
تهیه و تایپ :مسافر مهدی 
عکاس :مسافر مهدی

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

سیستم ,کنگره ,ایکس ,جلسه ,مسافر ,مواد ,سیستم ایکس ,کنگره 60 ,مواد مخدر ,است که ,جناب مهندس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فقط زهرا Billiga fotbollstrojor 2016 Svensk webbutik kellmanmara luhoubidba نقد متفاوت فیلم، سریال، بازی ❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀ James's game fracculbiodpar تکتا موزیک | موزیک و آهنگ درد نیوز