محل تبلیغات شما
استاد   جلسه :راهنمای گرامی آقا علی 
نگهبان جلسه:مسافر منصور 
دبیر    جلسه :مسافر وحید 
خلاصه سخنان استاد.
قبل هر چیزی خداوند را شاکر و سپاسگزارم و از ایجنت محترم ،مرزبانان گرامی و راهنمای لژیون پنجم کمال تشکر و قدر دانی را بابت نشستن در این جایگاه دارم .
و اما در مورد جلسه امروز که از دو  قسمت تشکیل شده است . قسمت اول رابطه یاد گیری و معرکه گیری و قسمت دوم جلسه تولد اولین سال رهایی مسافر فرهاد .

معرکه گیر در کنگره به کسی گفته می شود که چند نفر دیگر را دور خودش جمع کند و شروع کند به غیبت کردن ،نق زدن و حاشیه سازی در مورد دیگران . حالا به طور معمول چه اشخاصی دست به این قبیل کارها می زنند .

اشخاصی که از مسئولیت خودشان سر باز می زنند و به دلایلی نمی توانند کاری که به ایشان واگذار شده را به درستی انجام دهند و در نتیجه با برخورد جدی راهنما و یا همان برجک زدن مواجه می شوند ،شروع می کنند به جمع کردن اشخاصی که معمولا هم جنس و هم حس خودشان هستند و وارد مسیر معرکه گیری می شوند .
و اما در مورد  قسمت دوم جلسه مراسم تولد اولین سال رهایی مسافر فرهاد .
روز اولی که فرهاد وارد کنگره شد لژیون  من بسته شده بود و طبق قوانین کنگره بنده اجازه پذیرش رهجو  را نداشتم . داخل مرزبانی بودم که مرزبان محترم آن وقت وارد شد و گفت که فرهاد اصرار دارد وارد لژیون شما شود و رهجوی شما باشد و فرهاد می گفت که من حسم با شما خوب است و امیدوارم بتوانم رهجو و شاگرد خوبی برای شما باشم . رفته رفته با آمدن فرهاد و گرفتن آموزشهای  کنگره ایشان در مسیر واقعی قرار گرفت و امروز با تولدش و خدمت در واحد OT ثابت کرد رهجوی خوبی بوده . 

و در پایان شاهد مراسم تولد با شکوهی بودیم و با دادن پاکت مراسم به پایان رسید.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

فرهاد ,جلسه ,مسافر ,مراسم ,قسمت ,کنگره ,معرکه گیری ,گیری و ,مسافر فرهاد ,اولین سال ,دوم جلسه ,رهایی مسافر فرهاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی فروش بیسیم موتورولا و کنوود | 09122022286 | قیمت خرید بیسیم موتورولا پژوهش سرای دانش آموزی اندیشه atevitpar amsweetawen Authentic MLB Arizona Diamondbacks Jerseys Cheap Free Shipping. وبلاگ شخصی دكتر موفق پور خستم خسته Betty's game خوشا مرغی خبر و کتاب