محل تبلیغات شما
استاد   جلسه :      مسافر شعیب 
نگهبان جلسه :مسافر حمید رضا 
دبیر     جلسه :       مسافر مهدی 
خلاصه سخنان استاد .
ایشان در ابتدا گفتند : خداوند را شاکرم  و از ایجنت محترم شعبه و مرزبانان گرامی و تمامی خدمتگزاران شعبه بابت قرار گرفتن در این جایگاه  تشکر و قدر دانی می کنم.
هنگامی که وارد کنگره شدم یک شخص مصرف کننده بودم با حال خیلی بد و یک دیدگاه کاملا افیونی .اما رفته رفته با گذشت زمان و دریافت آموزشها از سمت کنگره و راهنمای خودم دیدگاه من نسبت به خیلی از مسائل تغییر کرد و آموزش گرفتم که چگونه با هر مسئله ای برخورد کنم .
یکی از این قبیل مسائل ،ورزش است .قبل از شروع به مصرف مواد مخدر دید من فقط برنده شدن و جایزه و کسب مدال بود و با وجود اینکه منیت فراوانی داشتم و برخوردم از لحاظ اخلاقی با دیگران مناسب  نبود ،رفته رفته از میادین ورزشی دور شدم و هنگامی که بعد از گذشت سالیان قصد بازگشت به ورزش را داشتم شروع کردم به مصرف مواد مخدر به عنوان دوپینگ کردن و همین امر نقطه شروع اعتیاد به مواد مخدر بود .
استاد در ادامه گفتند:اما زمانی که برای اولین بار وارد عرصه ورزش پارک شرقی کرمانشاه شدم با مطالب تازه ای روبه شدم و آموزش گرفتم دیدگاه درست این است که یا می بریم یا آموزش می گیریم و یاد گرفتم در هر زمین ورزشی باید مطیع قوانین و فرمانبردار باشم و به هیچ کس بی احترامی نکنم و به هیچ عنوان وارد حاشیه نشوم و بدون حاشیه و با حس و حال خوب وارد زمین بازی شوم .
در پایان استاد خاطر نشان شدند:یک مطلب دیگر که در مورد سفر اولیها باید بگویم این است که همان گونه که لژیون و جلسه نقش مکمل همدیگر رادارند،ورزش هم نقش مکمل درمان شخص مسافر سفر اولی را دارد که حتما باید با صلاح دید راهنمای محترم باشد .
از اینکه به صحبتهای من گوش دادید خیلی ممنونم.
عکاس :مسافر مهدی 
تنظیم و تایپ :مسافر مهدی

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

,مسافر ,جلسه ,شدم ,خیلی ,دیدگاه ,    ,مواد مخدر ,نقش مکمل ,هنگامی که ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پارسیان هاست آموزش کشتی همسفران نمایندگی آزادی Ranah02maya feilowbilu کابین اریز اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها من و دل نوشته هایم etrocheckwinc اینورترهای صنعتی - پارس اتوماسیون