محل تبلیغات شما
استادجلسه :همسفرخانم مریم
نگهبان جلسه:همسفرخانم ژیلا
دبیرجلسه:همسفرخانم چیمن
استاددر ابتدا ضمن تبریک هفته همسفر به تمامی همسفران و مسافران شعبه کرمانشاه فرمودند:باید بدانیم هدف از اینکه آقای مهندس هفته همسفر را در جلسات گنجانده است چیست.؟ آیا هدف رد و بدل کردن پاکت به همسفران است یا اینکه روش واصل کار مهم است.ما باید یاد بگیریم که چگونه سپاسگذار باشیم و قدر دانی را یاد بگیریم،هدف کنگره انسان سازی است و تغییر نگاه و جهان بینی من است،وبزرگترین کار من برای مسافرم در کنار او قرار داشتن تا  پایان سفر است .
استاد در ادامه فرمودند:بهترین هدیه برای من همسفر ، تغییری بود که من در مسافر خودم دیدم و این بزرگترین هدیه بود که آرامش را به زندگی ماآورد.و باید بگویم من در ابتدای سفرم همسفر خوبی برای مسافرم نبودم و او را خیلی آزار دادم و توانایی درک حال او را نداشتم و این باعث شد مسافرم سفر سختی را شروع کند.اما با ورود به کنگره 60 رفته رفته با آموزش گرفتن من و درک مسافرم مطالب بسیاری را آموختم و مسیر تازه ای در زندگی برای من پیدا شد و آرامش خوبی به زندگی من داده شد. و تمام این نعمتها میسر نبود مگر سفر خوب مسافرم و درک ایشان و زحمتهای راهنمای خودم که من را با آموزشهای کنگره 60 آشنا کرد.
استاد در پایان گفتند:از این که امروز در بین شما عزیزان مسافران و همسفران هستم بسیار خوشحالم واین روز را به بزرگ همسفر کنگره 60 سرکار خانم آنی تبریک و تهنیت گفته .بیشتر از این صحبت نمیکنم و باید بگویم ما همسفران دوست داریم شما مسافران در مشارکتهایتان از ما تشکر و قدر دانی کنید و از اینکه به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنون هستم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

همسفر ,مسافرم ,همسفران ,کنگره ,سفر ,هفته ,کنگره 60 ,هفته همسفر ,من در ,شد و ,را به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

vahasigmo صفحه شخصی سایت سنجش quitranochcea فروشگاه عینک معتبر suddenly Phillip's life فروشگاه لباس بچگانه لباس زنانه مدل مانتو پالتو کاپشن اورکت مجلسی و بیرونی شمیم گل یاس دانلود44 - بروز ترین مرجع دانلود فارسی ♥♥♥عشق طبقه ی اوّل آسمان♥♥♥