محل تبلیغات شما
استاد جاسه :مسافر محمد رضا
نگهبان جلسه: مسافر مجتبی
دبیر جلسه:مسافر همایون
خلاصه سخنان استاد.
استادابتدا خداوند را شاکر شدند و از تمام خدمتگذاران کمال تشکر راداشتند.و در ادامه خاطر نشان شدند هر سازمان ویا انژیوی دیگر راه و روشی برای خودشان دارند که ترک کنند ویا قطع مصرف داشته باشند و برای رسیدن به اهدافشان از روشهای خاص خودشان استفاده میکنند .کنگره 60 هم با درایتهای زیبای شخص آقای مهندس دژاکام و تفکر ایشان از کتاب 14 وادی عشق پیروی میکنیم،بعد از مطالعه و گذشتن از چهار وادی گذشته به وادی پنجم میرسیم،که در این وادی با پارامترهایی مانند بازگشت از ضد ارزشها،خودداری،صبر،قناعت،تجسس وغیبت،رضا وتسلیم آشنا میشویم که به نظر یکی از زیباترین ،کاربردیترین و مهمترین وادی هاست.
استاد در ادامه خاطر نشان شد ،اگر من مسافر تمامی این مسائل را همراه صبر وشکیبایی رعایت کنم با یقین میگویم سفر خوبی را خواهم داشت ودر زندگی به آرامش خوبی خواهم رسید ودر این راستا باید فرمانبردار راهنما باشم و تمام گفته های ایشان را به درستی انجام دهم.
استاد در پایان درباره ضد ارزشها توضیح داد و گفت :اگر من در گذشته با ضد ارزشها آشنا بودم و با رسیدن به این وادی پی به معنی آن میبرم،باید به صورت تدریجی و صبورانه از ضد ارزشها و دروغ کم کنم وعجله نداشته باشم،از این که به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنونم.
در ادامه شاهددریافت نشان نه ماه رهایی مسافر آقا سعید و نشان دو ماهگی آقایان فرهاد، غلامرضا، یدالله، بهرام، همایون توسط ایجنت محترم شعبه آقا مهردادبودیم

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

وادی ,مسافر ,جلسه ,ضد ,نشان ,استاد ,در ادامه ,ضد ارزشها ,ادامه خاطر ,وادی پنجم ,خاطر نشان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John's blog Ira's game protaltridha الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم نهالستان ایران درخت همه چیز سایت گروه عکاسی انجمن هنرهای تجسمی خرمشهر زندگی من my life schouthuxtevi Sarah's life