محل تبلیغات شما

خلاصه سخنان آقایخدامی پنجشنبه مورخ 98/08/23 در نمایندگی کرمانشاه

خیلی خوشحال هستمکه خداوند این توفیق رو داد که امروز در کنگره ۶۰شعبه کرمانشاه  باشم و امیدوارم مثل همیشه با همدلی و همکاریبتونیم همه کارها رو پیش ببریم، امروز میخوام راجع به دوتا مسئله صحبت کنم .

اول راجع به روش DST و بعددر مورد جشن گلریزان و در ادامه هم مراسم پیمان ایجنت و مرزبانان رو اجرا می کنیم.

در کنگره ۶۰ هرکسیباید از خودش بگه من هم از خودم شروع میکنم، من قبل از ورود به کنگره مثل بقیهدوستان یه مصرف کننده بودم،زمانی که دانشجو بودم به سمت مواد مخدر رفتم و به دنبالمصرف مواد دانشگاه رو ترک کردم، سالها درگیر مواد مخدر و مشکلات اون بودم و همشفکر میکردم که هر وقت بخوام میتونم مواد رو کنار بزارم، بهرحال در دفعات مختلفاقدام به ترک کردم ولی بعد از چند روز دوباره مصرف میکردم، بطوریکه طولانی ترینروزهای ترک من مدت هفت روز بود و در نهایت به خدا پناه بردم و دست به دعا شدم و ازخداوند خواستم که برای درمان راهی جلو پام بزاره و بالاخره از مرکز ۱۱۸ تلفن کنگره۶۰ رو گرفتم و در سال ۸۰ وارد کنگره شدم، سفرم رو آغاز کردم و به درمان و رهاییرسیدم، الان از اون موقع ۱۸سال میگذره ، به نظرمن درمان واقعی اینجوریه که بعد از رهاییانگار هیچ وقت مصرف کننده نبودی وبرگشتی در کار نیست و دوستان هم که در کنگره و باروش DSTبه به درمان می رسند همین طور هستند و انگار هیچ به مواد مخدر دست نزدند، تو روش DST اصلازور نمی زنی که مواد و یا سیگار مصرف نکنی و خیلی راحت به درمان میرسی و یک عمرپرونده مصرف آنتی ایکس بسته میشه و وقتی روش DST رو با سایر روشها مقایسه کنیم می بینیم که در این روشها (مثل سم زدایی)ضمن اینکه از درمانقطعی خبری نیست ،حتی یک نفر رو هم نمی بینی که به تعادل و حال خوب رسیده باشه وهمش برگشت به مواد مخدر هستش و همه این روشها اشتباه بوده و هست،من با اطمینانکامل میگم که روش DST در کشورهای اروپایی و آمریکا وجود نداره ولی اینجا هرکسی و با هرمصرفی که وارد کنگره میشه بعد از ۱۰ الی ۱۱ماه با آموزش مناسب،  نه تنها مواد مصرف نمی کنه، بلکه از نظراخلاق وروان و جهان بینی و همه مسائل زندگی به فرد دیگه ای تبدیل میشه، پس روش DST یعنیاین و در طول درمان نه به استراحت مطلق احتیاج داری و نه اینکه کار وشغل خودت روترک کنی و نه وضعیت خوابت بهم میخوره و نه برنامه زندگی همه چیز سر جای خودش هست،پس روش DSTیک متد خوب و قدرتمند است، برا هرکسی که بخواد درمان بشه والبته  با هزینه بسیار کم و لازمه اش حضور در تمامجلسات آموزشی کنگره است و این جلسات آموزشی در هیچ جای دنیا نمونه اش پیدا نمی شه،  آموزش در کنار روش  DST آروم آروم ما رو از ضد ارزشها دور میکنه و در مسیر ارزشها قرارمیده و بقول قدیمیها باعث میشه یک آب خوش از گلومون پایین بره و همه اینها باخواست خداوند و درایت آقای مهندس دژاکام و کمک و همدلی اعضای کنگره ۶۰ میسر شدهاست.

آقای مهندس دژاکامبنیان کنگره ۶۰ ، طراح و تئوریسین ساختار های کنگره هستند و بخوبی در مورد همهدستور جلسات صحبت می کنند و اولین مشارکتی که شما در روزهای چهارشنبه گوش می کنیدصحبت های ایشون هست و حتما سخنان  آقایمهندس رو هر هفته گوش بدین تا بروز باشین و هنگام مشارکت در جلسات بدونید راجع بهچی میخواین صحبت کنید،البته صحبتهای راهنما ها و ایجنت و مرزبانان رو هم گوش بدیمو توجه کنیم  و بعد خودمون مشارکت کنیماینجوری همه از هم یاد میگیرن چه مسافرین و چه همسفران و آقای مهندس چقدر زیباراجع به گلریزان صحبت کردند ، اما به علت ضیق وقت فقط اینو میگم که اگه یه سفراولی میاد و مثل من و شما درمان میشه و پس از رهایی به سفر دوم میرسه ،باید پیش خودشفکر کنه که آیا اون روزی که وارد کنگره شد افراد سفر دومی و خدمتگذار وجود داشتنیا نداشتن، قبل از ما کسانی اومدن و زحمت کشیدن و این ساختمان و این وسایل همهنتیجه تلاش اونا هستش که به اینجا رسیده و همون سفر اولی الان ایجنت و راهنما شدهو بابت خدمت کردن هم هیچکدوم حقوقی نمی گیرن، توی جلسات یه سبد می چرخه ، براهزینه های جاری و سالی یکبار هم مراسم گلریزان داریم که در واقع مثل یک اصله وقانونه چرا ! ! چون متوجه میشیم قبل از ما افرادی بودن که برامونزحمت کشیدن و در حال حاضر من مسافر و یا سفر اولی دارم از این امکانات ایجاد شدهاستفاده می کنم ، پس حالا من باید از این اصل و قانون حمایت و قدردانی کنم ، چراکه دیگران کاشتند و ما خوردیم و حالا ما بکاریم تا دیگران بخورند ، کنگره نه ازدولت بودجه میگیره و نه بخش خصوصی است، بلکه یه سازمان مردم نهاد هستش و باید رویپایه های مالی خودش حساب باز کنه و هیچ کسی بجز خودمون به ما کمک نمی کنه و در اینرابطه آقای مهندس میگه، کسی که زحمت نکشیده نمیتونه بخشش داشته باشه،  کنگره ۶۰ یکی از پولدارترین سازمانهای مردمنهاد هستش و هیچ بدهی و کسربودجه نداره و همه این پولها رو اعضای کنگره میدن و بهکسی هم اجبار نمی شه پولی رو پرداخت کنند، همه چی داوطلبانه است ولی اون طرف قضیه اینه که همه کمک کردن رو از هم یادمیگیرن و همه به اتفاق و با هم توی جشن گلریزان شرکت می کنند و انشاالله امسال جشنبسیار خوبی رو در شعبه کرمانشاه و سایر شعب کنگره برگزار کنیم

این مسئله رو همبگم که هرچقدر اعضای هر شعبه ای کمک کنند برا شعبه خودشون هزینه میشه و اگه قرارهتوی کرمانشاه ساختمان درست بشه خودتون باید هزینه‌های اونو پرداخت کنید.

در کنگره اشخاصیهستن که به اونا دنور میگن و یکباره بالای ۵۰ میلیون تومان کمک مالی میکنند وانشالله در همه شعبات از این اشخاص داشته باشیم و همچنین اعضای لژیون سردار درتمام شعبات اضافه بشن و این رو بدونیم که با شرکت کردن در جشن گلریزان واقعاحالمون خوب میشه و خدا هم به ما کمک می کنه و من اینو ایمان دارم که خداوند چندینبرابر این کمک ها رو به ما برمیگردونه و برکت توی زندگیمون جاری میشه، آقای مهندسمیگن  بخشنده ترین آدمها توی همین مصرفکننده ها هستن چون میفهمن کنگره ۶۰ برای درمان اونا کاری کرده که هیچ جا امکانپذیر نبوده و در واقع هیچی هم پرداخت نکردن و همه ما این قضیه رو بصورت واقعی درککردیم و انشالله خداوند بهمون توفیق بده در حد توان خودمون و هر چه باشکوه تر درجشن گلریزان امسال شرکت کنیم .

ممنونم  که به صحبتهای من توجه کردین و بعد از شنیدنمشارکت دوستان و در اتمام جلسه مراسم پیمان ایجنت و مرزبانان رو اجرا می کنیم. متشکرم

تایپ و ویرایش : مسافر منصور

تنظیم و ثبت     : مسافر مهدی

تصویر برداری   : مسافر همایون

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

رو ,کنگره ,هم ,درمان ,dst ,روش ,و در ,روش dst ,آقای مهندس ,و همه ,کنگره ۶۰ ,آقای مهندس دژاکام ,مراسم پیمان ایجنت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tingtwenusid پایگاه مقاومت شهید بهشتی چاه گزی اجاره خودرو dysptomater Arthur's memory پزشکی ورزشی مهندسی comptilinni Robert's blog Bette's style