محل تبلیغات شما
استادجلسه:مسافرمحمد
نگهبان جلسه:مسافرجواد
دبیرجلسه:مسافررامین
استاددرابتدافرمود:ازخداوندمتعال سپاسگذارم که یکبار دیگر به من توفیق داد که خدمت کنم وهمچنین ازآقا مهرداد ایجنت محترم شعبه کمال تشکر رادارم که بنده رادعوت کردند وبه همه مسافران وهمسفرانی که درجایگاههای مختلف برای خدمت قبول شده اندتبریک می گویم .
استاددرادامه فرمودند:دستورجلسات کنگره که هرکدام درجایی خودشان بسیار زیبا وبه جااست که درهیچ دانشگاهی درسرتاسردنیا چنین آموزشهای داده نمی شود آن هم بدون شهریه برهیچ کس که خارج ازکنگره باشد قابل فهم ودرک نیست.جهان بینی ورزشی اهمیت خیلی زیادی داردبرای کسانی که تازه به کنگره آمده اند چرا که اولین هدف من مسافر درمان است که باحضور در جلسات ولژیونها آموزشهای لازم داده میشود.درمان برای کسی که یک رشته ورزشی را انتخاب میکند بسیار راحت تر است .
استاددرپایان فرمودند:جهان بینی ورزشی بیرون ازمجموعه همان اخلاق ومنش وپهلوانی است که شخص ازخود نشان می دهد،صفت پهلوانی برای شما مسافران عزیز است که شاخ قول اعتیاد راشکستید وتشکرمیکنیم ازهمسفران که پا به پای مسافران حرکت کردند وتماه سختیها را به جان خریدند.
در ادامه شاهد دریافت شال کمک راهنمایی همسفر سرکار خانم ژیلا توسط مرزبان گروه خانواده ودریافت نشان وادی هشتم و بستن پیمان،سرکار خانم حمیرا
ودریافت نشان برنز سومین سال رهایی مسافر آقا عباس توسط ایجنت محترم شعبه.
دریافت گل رهایی مسافر یونس از لژیون اول نمایندگی کرمانشاه توسط راهنما و ایجنت محترم شعبه

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

ورزشی ,بینی ,مسافران ,مسافر ,نشان ,شعبه ,است که ,محترم شعبه ,ایجنت محترم ,جهان بینی ,بینی ورزشی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cheap NFL Jerseys Sale With 60% Off. Free Shipping With 10 PCS! ucoxknosob TAKAVAR313 بیدساکی بختیاری گروه آموزشی مکانیک خودرو استان کردستان خرازی غار هوپکا شماره 1 دروغ چت | گیتا وب صفحه ی وب " هادی شریعتی"