محل تبلیغات شما
نگهبان: مسافر محمد رضا
استاد : مسافر قباد
دبیر    : مسافر محمد

خلاصه سخنان استاد:
همانطوری که خورشید نور خود را به تمام هستی می تاباند در کنگره آموزشها برای همه یکسان است. هدف رسیدن به درمان و رهایی و تعادل می باشد.
اما این به ما بستگی دارد که به چه میزان تلاش کنیم که آموزش بگیریم و در واقع نور بیشتری دریافت کنیم. بنابراین هیچ وقت دو نفر در کنگره با هم برابر نیستند. کسی که خدمت میکند با کسی که خدمت نمیکند برابر نیستند.و همچنین کسی که کتب و جزوات کنگره را مطالعه میکند و سی دی ها را کامل گوش میکند و مینویسد و در کنار آن نظم و انظباط و حرمت کنگره را رعایت می کند با کسانی که این موارد را رعایت نمیکند برابر و یکسان نیستند.

استاد در ادامه فرمودند:
من به عنوان یک رهجو باید در طول مسیر سفر فرمانبردار راهنمای خودم باشم تا به حال خوب و تعادل برسم. در این صورت است که آموزشهایم به نتیجه میرسد.
استاد در پایان فرمودند:
تمام تازه واردین در کنگره با هم یکسانند و برابرند و در ادامه سفر و گرفتن آموزش و با خواست خودشان ، مشخص می کنند که در کدام جایگاه قرار بگیرند.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,کسی ,نیستند ,هم ,میکند ,برابر ,در کنگره ,کسی که ,با هم ,کنگره با ,و در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

dustpovitou ovusereth بزرگترین مرکز دانلود علمی آموزشی تعمیر آیفون تصویری COMMAX آموزش زبان انگلیسی با فیلم های كوتاه مرکز دانلود سرگرمی و آموزش اراک (دانلود رایگان) clasisscorkerb پاک نهاد، تارنمای خانواده درمانی ایرانی - اسلامی the number of breaths برای تقویت مهارت درک مطلب (reading) چه کار کنیم؟