محل تبلیغات شما

-       با تشکر از اینکه وقتتان را در اختیار ما گذاشتید، لطفا خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان افشین هستم یک مسافر، آخرین آنتیایکس مصرفی متادن، مدت سفر اول 10 ماه، به روش دی اس تی، داروی درمان شربت OT ، با راهنمایخوبم آقا مهرداد، رشته ورزشی فوتسال، مدت رهایی دو سال

-       دلیل اینکه خدمت در جایگاه مرزبانی را پذیرفتید و حس و حالی را که با خدمت دراین جایگاه دارید را برایمان بیان کنید.

جایگاه های خدمت در کنگره همه حس و حال بسیار خوبی در انسانایجاد میکند. و به نظر من خدمت در هر عنوان و جایگاهی مانند روزی که گل رهایی رااز دستان توانمند مهندس دژاکام دریافت میکنیم حس بسیار خوبی در من مسافر به وجودمی آورد.اما خدمت مرزبانی یک تجربه بسیار بزرگ و متفاوت است از لحاظ شرح وظایفمرزبانی بسیار گسترده و متنوع می باشد.در حال حاضر هم بسیار خشنود و پر انرژی هستمکه توانسته ام در جایگاه مرزبانی خدمتی ارایه دهم و بتوانم به انسانهایی کهخواستار رهایی هستند خدمت کنم.

-       از نظر شما خدمت سالم در کنگره چگونه است؟

من ایمان دارم که خدمت کردن در کنگره به من انرژی مثبتفراوانی میدهد.اما خدمتی که به صورت خالصانه و عاشقانه و از ته دل مسافر انجامگیرد.

باید به این نکته توجه شود که مهم نیست که در چه جایگاهیخدمت کنیم.بلکه خدمتمان را چگونه و درست انجام دهیم ارزشمند است.بطور کل در هرخدمتی باید به وظیفه خود به درستی و بدون هیچ چشم داشتی عمل کنیم و همواره قوانینو حرمتهای کنگره را رعایت کنیم و با حضور به موقع و تصمیمات درست یک الگوی مناسببرای تازه واردین و سفر اولیها باشیم.

-       توصیه و راهکارهای شما برای کسانی که دوست دارند در جایگاه مرزبانی خدمت کنند چیست؟

مسافری که علاقه به خدمت در جایگاه مرزبانی می باشد میبایست در طول سفر اول در جلسات و لژیون بسیار پررنگ و منظم باشد و همواره صبور وعاشق خدمت در کنگره باشد.چون جایگاه مرزبانی بسیار حساس و پر مسیولیت هست و مانندستون در شعبات کنگره عمل میکند میتوانند قبل از این جایگاه وارد سایر جایگاههایخدمتی شوند و تجربه کسب نمایند.

-       با تشکر مجدد از شما در پایان مصاحبه چناچه هر گونه مطلبی که مورد نظرتان میباشدرا برایمان بیان کنید.

برای رسیدن به حال خوب بایستی در هر جایگاهی موارد زیر رارعایت کنیم:

ادب و احترام متقابل بین همه اعضای کنگره و مسئولین.

حضور به موقع و منظم در جلسات (خصوصا برای دوستان سفر دومکه الگو هستند).

مشارکت کردن در جلسات ، نوشتن سی دی ها و همچنین نوشتنمقاله.

رعایت حرمتها و قوانین کنگره 60

در پایان از خدمتگذاران سایت کنگره و وبلاگ کنگره کرمانشاهکمال تشکر را دارم.

با تشکر از شما که وقتتان را برای مصاحبه و گفتگو در اختیار ما قرار دادید.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

خدمت ,کنگره ,جایگاه ,مرزبانی ,       ,تشکر ,خدمت در ,جایگاه مرزبانی ,در کنگره ,در جایگاه ,با تشکر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باران مهربانی بیمه اجتماعی کشاورزان,روستائیان وعشایر51082 بستان آباد شه پول SHAPOL- بوکان Marvin's info relodunba از همه جا Hollis's info جامه شناسی Aura's game کنگره 60 _ وب مسافران c60