محل تبلیغات شما
استاد جلسه:آقای خدامی
نگهبان جلسه :مسافر سعید
دبیر جلسه:مسافر سعید
خلاصه سخنان استاد:
استاد در ابتدا فرمودند:خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم و از اینکه هر روز به شعبات کنگره ۶۰ اضافه میشود از خداوند سپاسگذرام.در مورد گلریزان یک سؤال مطرح میشود که چرا باید به کنگره کمک کرد؟جواب این سؤال در دستور جلسه هفته گذشته است.همچنان که آموزش گرفتن در تمام مسیر زندگی انسان تاُثیر زیادی دارد،کمک کردن مالی نیز در تمام مسیر زندگی انسان تاٌثیر زیادی دارد.
استاد در ادامه گفتند:من ترکهای زیادی را تجربه کردم ،که طولانی ترین آنها هفت روز طول کشید و سال ۱۳۸۰ به صورت اتفاقی با کنگره آشنا شدم و الان ۱۸ سال هست که مشغول آموزش گرفتن و خدمت کردن در کنگره ۶۰ میباشم و حتی خودم هم باورم نمیشود من روزی مصرف کننده مواد مخدر بودم .
استاد در پایان فرمودند:روش DSTنسبت به سایر روشها کامل ترین و بهترین روش درمان اعتیاد است،هر چند که تمامی روشهای دیگر رو به ترک است ،چرا که روش DSTاز نظر جسم و روان وجهانبینی فرد مصرف کننده را به تعادل و درمان میرساند.در مورد هر دستور جلسه ای اولین مشارکت ،مشارکت جناب آقای مهندس در روزهای چهار شنبه صبح است .به همه شما توصیه میکنم حتما سخنان ایشان را با دقت گوش دهید .از اینکه به سخنان من گوش دادید خیلی ممنونم.
در ادامه مراسم اهدای شال وبستن پیمان توسط دیده بان محترم آقای خدامی.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

جلسه ,استاد ,کنگره ,دستور ,روش ,آقای ,دستور جلسه ,استاد در ,آموزش گرفتن ,کنگره ۶۰ ,مصرف کننده ,مسیر زندگی انسان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tomcalanpay freedom-alice سه تار وبلاگ احمد علیزاده فلاح مدیریت شهری در شهرستان رشت تور استانبول nibfevilo عشق هایی ک زنده به گور میشن... Jeremy's notes speedyingameny