محل تبلیغات شما
استادجلسه:مسافرقدرت
نگهبان جلسه:مسافرمجتبی
دبیرجلسه:مسافروحید
استاددر ابتدا فرمودند:ازنگهبان محترم سپاسگذارم که به بنده این اجازه را داد که خدمت کنم وامادرمورد دستورجلسه که جهان بینی درورزش میباشد.درکنگره ورزش مکملی است برای درمان اگرماجسم سالمی نداشته باشیم ادامه زندگی برایمان طاقت فرسا میشود چراکه عقل سالم دربدن سالم است جهان بینی ورزشی رامیتوان ازجهان پهلوان تختی آموخت که با کردار  وپندار وگفتار نیکش زبان زد همگان بود.همانطورکه اطلاع دارید روزهای جمعه درپارک طالقانی حدود2000 نفر، ودرسایر نمایندگیها درپارکی که قبلا مشخص شده دهها نفرمشغول ورزش هستند وتابه امروزهیچ مشکلی بوجودنیامده واین همان آموزشهای کنگره است که مسافران وهمسفران این آموختها را کاربردی کرده اند.
استاددرادامه فرمودند:درکنگره ماحتما بایدیک رشته ورزشی رابنابه علاقه خود بعداز گذشت دوماه انتخاب کنیم چراکه من مسافر نیازمندبه این ورزش هستم ولازمه ادامه زندگی داشتن جسم وروح وروان سالم است وبایک جسم بیمار رسیدن به اهداف به دور ازباورها است و وظیفه ای برگردن هرانسانی است که ازاین هدیه خدادادی به خوبی مراقبت کند.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

بینی ,ورزش ,ورزشی ,جهان ,زندگی ,جلسه ,جهان بینی ,سالم است ,بینی ورزشی ,ادامه زندگی ,ورزشی رابنابه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sabine's info Russell's game آموزش تخته نرد مدرن مرجع تدریس خصوصی   teiquigrantet dokhtaroonehana پشتیبان هواشناسی خصوصی Jonathan's info هیئت فاطمیون بجنورد