محل تبلیغات شما
نگهبان جلسه :مسافر افشین
استاد جلسه :مسافر سعید
دبیر جلسه:مسافر سعید
استاد در ابتدا فرمود:
از خداوند بسیار ممنون وسپاسگذارم که یک بار دیگر به من لیاقت قرار گرفتن در این جایگاه را داد تا به خودم خدمت کنم و از شما عزیزان آموزش بگیرم.واز تمامی خدمتگذاران کنگره 60 وراهنمای گرامی خودم که باعث شد به این جایگاه برسم کمال تشکر و قدر دانی را دارم و امیدوارم با تفکر درست در مورد خدمت کردن صادقانه در ادامه راه موفق باشم.
استاد در ادامه گفت:
به گفته جناب آقای مهندس شاهکار تمامی وادیها ،وادی اول می باشد.واین گفته خودش برای من اولین نقطه تفکر است که چگونه باید در ابتدای امر شروع به حرکت کنم.در مورد تمتمی کارها اگر تفکر و نقشه شروعی داشته باشیم و در ادامه شروع به فرمانبرداری کنیم ،به درمان میرسیم و در تمام کارها موفق خواهیم شد،اما اگر نقشه و تفکری نداشته باشیم ،نتیجه آن تنها میتواند شکست و تخریب باشد.
در گذشته مواد مخدر پرده و یا حجابی روی عقل ما کشیده بود که همین باعث شد ما تفکر درستی در مورد اعمال و رفتار خود نداشته باشیم.
استاد در پایان فرمود:
اراده  خالی اگر همراه تفکر نباشد هیچ ارزشی ندارد و نتیجه مطلوبی در پیش نخواهد داشت. در نتیجه تفکر باید همراه نقشه و هدف و جهانبینی باشد. و باید بدانیم

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

تفکر ,جلسه ,نقشه ,باشیم ,مورد ,تمامی ,در مورد ,در ادامه ,باعث شد ,شروع به ,نقشه و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهدای فراموش نشدنی، شهدای هسته ای و ... زودنویس discgerlasend مرکز تخصصی طراحی سایت sandpratlitunb Michele's style تریبون آزاد فیلم فجری ها موبایل اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا سَیِّدَتَنـا رُقَیَّةَ،عَلَیْكِ التَّحِیَّةُ وَاَلسَّلامُ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرَكاتُهُ پیامکر