محل تبلیغات شما
 استادجلسه:مسافرعلی
نگهبان جلسه:مسافرجواد
 دبیر  جلسه:مسافررامین

خلاصه سخنان استاد:

استاددرابتدا فرمودند: خداوند راشاکر هستم که باردیگر در این جایگاه قرارگرفتم و خوشحال هستم که در نمایندگی کرمانشاه در خدمت شماهستم و به یاددارم که
فعالیت این شعبه  روزاول درپارک شرقی و بدون هیچ امکاناتی شروع شد وجناب آقای امیری ودیگردوستان زحمات بسیاری را متحمل شدندتاشعبه کرمانشاه به اینجا رسید.
استاد در ادامه گفتند: هفته بنیان کنگره را به جناب مهندس دژاکام تبریک وتهنیت عرض مینمایم و کنگره ۶۰ طی 22سال  با تلاش شبانه روزی ایشان که سرچشمه آن درماه مبارک رمضان شکل گرفت و به اینجا رسید ؛  استاد همچنین تبریک گفتندخدمت عزیزانی که افتخارشال کمک راهنمایی نصیبشان شد مسافران وهمسفران ایثارگر شعبه کرمانشاه آقاجبارآقاافشین آقامحمدرضاوهمچنین به همسفران سرکارخانم فاطمه وسرکارخانم ژیلا و برایشان آرزوی موفقیت نمودند.
استاد درادامه ازچگونکی شکل گیری  کنگره  ۶۰ صحبت فرمودندکه جناب مهندس پس از تحمل سختی های فراوان  جهت اجرای متد  DST که درروزهای اول مسافران باتریاک سفرمی کردند و مشکلات زیادی در این رابطه وجود داشت ؛ ولی بلاخره شربت تریاک جایگزین تریاک خوراکی شد و کار درمان راحتتر شد ؛ مابایدقدراین صندلیها وزحمات رابدانیم وقدردان کنگره و بنیان کنگره باشیم .
استاد در پایان اشاره کردند:

جشن هفته گلریزان هم درپیش روداریم من روزاول که سفرم راشروع کردم چون هنوزحسهای من بسته بود ودرتاریکی بودم فکرمیکردم این پولهای که جمع میشودبه جیب مهندس میره ولی بعدفهمیدم تمامی پنجاه شعبه ای که درحال حاضرفعالیت دارندحتی یکی هم بنام مهندس به ثبت نرسیده وتماما"بنام جمعیت احیای انسانی کنگره60میباشد.
همتنطور که برآورد شده ؛ همه میدانیم که هزینه درمان یک مسافربالغ بر20میلیون میباشد و کسی روزاول بابت شروع سفر و درمان ازماپولی نخواست ولی وظیفه تک تک ما مسافران و همسفرهاست که دراین گلریزان به نحوه احسن و شایسته شرکت کنیم و قسمتی از دیون خود را به کنگره پرداخت کنیم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

؛ ,کنگره ,مهندس ,استاد ,روزاول ,جلسه ,را به ,جناب مهندس ,در این ,هفته بنیان ,اینجا رسید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Programming AutoCAD & GIS شعر درخواستی ciomechecpalb فروش Servo موتور و سرو درایو گروه بهداشت ثبت لوگو - ثبت ارزان شرکت pleasitoutun Paul's memory monsekimphe نمایشنامه نویسی , کاریکاتور.تئاتر