محل تبلیغات شما
استاد جلسه:مسافر افشین 
نگهبان جلسه:مسافر هدایت
دبیر جلسه:مسافر سهراب
خلاصه سخنان استاد.
استاد در ابتدا فرمود:قبل از اینکه به کنگره بیایم، خیلی از راهها را رفته بودم .مصرف من متادون بود،مقدار مصرف و حال و روزم به حدی رسیده بود که قادر به خاطره سپردن یک شماره تلفن ساده نبودم.بعد از مدتی یکی از دوستان روش سم زدایی را به من معرفی کرد .به کلینیک مورد نظر رفتم،هزینه هر جلسه در آن زمان ۱۳۰۰۰۰هزا تومان .در همان روز اول ۱۳ آمپول ناپروکسن را از طریق سرم  به من تزریق کرد، همین روز اولی بلایی به سرم آورد که محض ورود به منزل با حالت سردر گمی و توهم خیلی بالایی زیر پتو ،داخل قندان،پشت پشتی،زیر فرش،به دنبال عموم میگشتم.تازه بعد سه روز بود که متوجه شدم چه بلایی سرم آمده و دیگه از رفتن به اون کلینیک امتناع کردم وروز بعدش شروع کردم به مصرف مواد مخدر و با این کار مقداری حالم خوب شد وبه حالت عادی قبل برگشتم.
استاد در ادامه گفت:سم زدایی روش بسیار عجیبی است و تمام مرفین بدن را خالی و دفع میکند.روشهای سم زدایی،امام زاده درمانی وغیره را خیلی امتحان کرده بودم وحالم خیلی بد بود و از همه مهم تر از هیج کدام نتیجه درستی نگرفته بودم.تا این که برادر بزرگترم که با هم مصرف میکردیم قبل از من با کنگره آشنا شد و شروع به سفر کرد.بعد از گذشت ۶ ماه دیدم حال برادرم رامین چقدر تغییر کرده و خوب است و من هم شروع کردم به سفر در کنگره ۶۰.
استاد در پایان گفتند :من تا زمانی که گل رهایی را از دست جناب مهندس دژاکام گرفتم ترس و وحشت خماری و درد بعداز قطع دارویOT را داشتم،اما بعد از چند روز متوجه شدم نه تنها حالم بد نمیشود بلکه روز به روز بهتر و سر حال تر میشدم و این را مدیون روشDST بودم که به دستان مهربان جناب مهندس ابداع شده بود.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

جلسه ,روز ,استاد ,مصرف ,سم ,خیلی ,سم زدایی ,بعد از ,جلسه مسافر ,استاد در ,قبل از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ora's site اپوکسی،پلی یورتان،آنتی استاتیک،پلی یوریاء و اجرای انواع کفپوش های صنعتی نمایندگی مجاز کنوود|نمایندگی تعمیر و سرویس کنوود|تعمیرگاه مرکزی کنوود|کنوود سرویس Rita's game laipodacul جعفرکوهی ثبت شرکت - ثبت لوگو - ثبت برند فارسی almanmever کسب درآمد از اینترنت سایت دیدنی های شهر رشت و استان گیلان