محل تبلیغات شما
نگهبان جلسه :مسافر جواد
استاد جلسه :مسافر مهرداد
دبیر جلسه:مسافر سعید
استاد در ابتدا فرمود:

برای رسیدن به تعادل و آرامش در کنگره چهارده وادی برای مامسافرین در نظر گرفته شده است. در قدم اول اگر با تفکر آغاز کنم و بر خواسته خود ودرمان خودم متمرکز باشم در ادامه راه و سفر رسیدن به رهایی مسیر حرکت را گم نکنم.با تفکر صحیح خواسته ای قوی در خودم ایجادکنم تا در ادامه در راستای خواسته رهاییم قرار گیرم تا نیروی القاء ، احیا و تحرکبه کمک من بیاید و با پیروی از دستورات راهنما به مقصد و هدفم برسم.

استاد در ادامه فرمودند:

باید دانست که در آغاز راه اگر تصویر سازی درستی از آیندهداشته باشیم و در صفحه نقاشیمان ، نقشهای زیبایی از رهایی و زندگی با تعادل رسمکنیم . این تفکر و تصویر سازی ما را به سوی رهایی سوق میدهد و نیازی به زور زدن وتلاش بیخود نمودن نیست.

استاد در پایان:

من به نوبه خودم رهایی آقا شهرام را به ایشان و خانوادهمحترمشان تبریک میگویم و خواستار بهترینها برای ایشان هستم. در ادامه جشن باشکوهیبرای سالروز رهایی مسافر شهرام برگذار شد. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

رهایی ,خواسته ,مسافر ,تفکر ,راه ,آغاز ,در ادامه ,با تفکر ,تصویر سازی ,را به ,رسیدن به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدای من مرکز مشاوره تلفنی کامپیوتر كسب درآمد اینترنتی و آسان ، كاملا قانونی وبلاگ فارسی 93 عکس و شعر مبلمان خانگی و اداری t-learn Jo's site calitpprofat همسفران مهر