محل تبلیغات شما
در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۰ جلسه اول ازدورششم کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی کرمانشاه بادستورجلسه جهان بینی ورزشی با استادی مسافرهدایت ونگهبانی مسافرقدرت ودبیری مسافر حمیدرضا راس ساعت 17 آغاز به کارنمود.
استاددرابتدافرمودند:تشکرمیکنم از ایجنت محترم شعبه ومرزبانان ونگهبان گرامی  وخدا را شاکرم که دراین جایگاه قرارگرفتم تا آموزش بگیرم وخدمت کنم.
این دستورجلسه وتمامی دستورجلسات که درکنگره وجود دارد به خاطراین است که آنچه راکه من درگذشته درکی ازآن نداشتم رابهتر بفهمم وخودم رابهتربشناسم تا آن آرامش وآسایشی راکه دراثر استفاده از مواد مخدر ازدست داده بودم رادوباره بدست آورم، بهتربگویم حتی معنای جهان بینی راهم نمیدانستم ودرموردش هم فکرنمیکردم وآمده ام تاباآموزشهای که درکنگره میگیرم وبادرست سفرکردن وگوش دادن واجرایی کردن قوانین وباخواسته قوی آرام آرام به زندگی خوداهمیت بدهم وآرامش رابه زندگی خودبرگردانم.
استاددرادامه فرمودند:اشخاصی که برای درمان خودوقت میگذارندودرجلسات درلحظه هستندبه زیبایی هرچه تمام تربه رهایی میرسند.
استاددرپایان گفتند:اگر به قوانین کنگره و آموزشهای کنگره توجه نکنیم، تغییری در ما صورت نمیگردو معنای جهان بینی ورزشی رادرک نخواهیم کردودرنتیجه رسیدن به رهایی ودرمان برایمان امکان پذیر نیست، بنابراین مادرتمام مراحل زندگی نبایدازجسم خودقافل شویم وهرشخصی بایدیک رشته ورزشی رابرای خود داشته باشد ومکمل درمان خود راکامل کندودرزندگی دراولویت برنامه خودقراردهد. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

ورزشی ,بینی ,جهان ,زندگی ,درکنگره ,آرام ,جهان بینی ,بینی ورزشی ,که درکنگره ,معنای جهان ,سه شنبه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Russell's game vipervati comphapoce تاسیسات مکانیکی من چیستم؟ تدبیـــــر و اندیـشـــــــــــــه Celeste's site محسن یزدانی قهرمان پرورش اندام جهان و مدیر عامل مجموعه باشگاه های ورزشی هیربد اوج آرامش eninemdeo