محل تبلیغات شما

نویسنده : محمد س

زمانی که با مواد مخدر آشنا شدم احساس خیلی خوبی داشتم و حسمیکردم با مواد زندگی خیلی بهتر و شادتر میشه.

در ابتدا فکر میکردم هر زمانی که بخواهم میتونم مصرف رو قطعکنم .تا اینکه برای بار اول تصمیم گرفتم که دیگه مصرف نکنم.اما موفق نشدم.

بار دوم هم امتحان کردم باز هم شکست خوردم. بعد از چندینبار قطع مصرف موقتی و بازگشت دوباره به اعتیاد به این نتیجه رسیدم که گرفتار شیطانبزرگی شده ام و نا امیدی به سراغم آمد. از زندگی هیچ لذتی نمیبردم و هر روز صبح کهبیدار میشدم حس نفرت نسبت به خودم بیشتر میشد.

راه های زیادی را امتحان کردم اما موفق نشدم. تا اینکه توسطیکی از آشنایان پیام کنگره را دریافت کردم. با حالی کاملا ناامید وارد کنگره شدم.اما در همان روزهای اول فهمیدم که کار کنگره 60 بر اساس حساب و کتاب است و باروشهای دیگر متفاوت است.

در اینجا در اولین قدم به جای کلمه معتاد که از این کلمهمتنفر بودم به من را با اسم مسافر صدا زدند.

مشارکت ما بسیار مودبانه و آموزش دهنده بود. حس نا امیدیرفته رفته کم رنگ شد. و امیداواری حال خوب جایگزین شد.

به لطف خداوند ، آقای مهندس دژاکام و راهنمای بزرگوارم آقامهرداد و همه خدمتگذاران کنگره و البته با خواست قلبی خودم بیماری اعتیاد من درمانشد و اکنون که در سفر دوم هستم به حس حال بسیار رسیدم که در تمام عمر هرگز این حسرا تجربه نکرده ام و آرامش را با تک تک سلولهایم حس میکنم و به آینده بسیارامیدوارم.

از قدرت مطلق می خواهم که به من توفیق دهد تا در وادی خدمتو کمک به هم نوعان با عدالت و معرفت و عمل صالح و سالم که سرلوحه کار کنگره است ،عمل کنم و در این راه ثابت قدم باشم.

در پایان از راهنمای عزیزم آقای مهرداد امیری و تمامیخدمتگذاران نمایندگی کرمانشاه تشکر میکنم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

حس ,کنگره ,حال ,هم ,بار ,مصرف ,شد و ,اما موفق ,رسیدم که ,کار کنگره ,حال خوب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود جزوه های دانشجویی چاپ دیجیتال کارت ویزیت سام Courtney's game وبگاه اطلاع رسانی گروه ابهر شناسی نور ایران mamerownbo Eustolia's notes اهل بیت(علیهم السلام) Buy NHL Wholesale Detroit Red Wings Jerseys, Get Free Shipping. . asemooni1368