محل تبلیغات شما
استاد جلسه :مسافر مجتبی
نگهبان جلسه:مسافر جواد 
دبیر جلسه :مسافر رامین
 استاددر ابتدا فرمودند:باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان برای خویشتن خویش فکر  نمیکند.در میان وادی ها تنها وادی که از واژه باید استفاده شده فقط وادی سوم است واین جای تفکر دارد.در هفته های قبل اشاره شد به اینکه برای رهایی و درمان کامل و قطعی اعتیاد ،بایستی بخشهای آسیب دیده بر اثر مواد مخدردر شهر وجودی انسان,یعنی جسم ،روان ،جهانبینی را به تعادل و سلامتی برسانیم تا شهر وجودی ما از سلامت و تعادل برخوردار باشد.در وادی سوم تفکری میکنیم در مورد این واژه باید که چرا باید؟؟؟به طور مثال الان شعبه ما کرمانشاه بنا به دلایلی دچار آتش سوزی و حادثه شده و به میزان قابل توجهی خسارت به آن وارد شده ؛تصور کنید همه مامنتظر باشیم اشخاص یا گروهی دیگری خارج از کنگره و خارج از جمع ما بیایند واین ساختمان که ما درآن قرار داریم را تعمیر کنند.آیااین کار به نظر شمادرست است و انجام میشود؟خیرامکان پذیر نیست.ما با آموزش گرفتن در کنگره این را خوب فهمیده ایم که هیچ کس و هیچ گروهی به میزان خودمان نمیتواند برای خودمان دلسوزی کند و کار مفیدی برای ما انجام دهد.
استاد در ادمه گفتند:در کل نتیجه ای که از این وادی میشود گرفت ،این است که کلیه مسوءلیت کارهای خودمان را بپذیریم و کیله سختی ها را به عنوان باز پرداخت بدهی خود به اعتیاد تحمل کنیم،و سعی کنیم خودمان مشکلات و کارهای خودمان را با تفکر حل کنیم .
استاد در پایان گفت:من با دست خودم و خواست خودم به سمت مصرف مواد مخدر رفتم و یک مصرف کننده حرفه ای شدم،پس عقل من میگویدخودم هم باید مسوءلیت درمان آن را هم بپذیرم.
در ادامه اهدا گل رهایی مسافران محمد رضا،یدالله،غلامرضا،فرهاد و همایون از لژیون اول و دوم به دست ایجنت محترم نمایندگی کرمانشاه .

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

وادی ,خودمان ,جلسه ,سوم ,استاد ,مسافر ,وادی سوم ,به میزان ,جلسه مسافر ,خودمان را ,واژه باید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی فروش یو پی اس در تبریز،تهران،اهواز،مشهد و اصفهان السَّلامُ عَلَیْكِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَةُ الشَّهِیدَةُ ... authentic jerseys wholesale دختر یخی ligamlchuckmalp فور یوم ba135 tyticahou بی اعصابی های یک دیوانه آل موزیک | دانلود آهنگ های جدید