محل تبلیغات شما
استاد جلسه:مسافر مرتضی
نگهبان جلسه: مسافر جواد
دبیر جلسه:   مسافر سعید
خلاصه  سخنان  استاد
استاد در ابتدا فرمودند:من در زمان مصرف یک معرکه گیر ماهر بودم،چون عقل سالم در بدن سالم است،جسم من چونکه تعادل نداشت در نتیجه آموزش هم نمیگرفتم.خدا رو شکر میکنم با ورود به کنگره رفته رفته من توانستم دوربینم رو رو خودم زوم کنم وآموزش پذیر بشم و مشکلات روحی و روانی و جسمی خودم رو حل کنم.
استاد در ادامه گفت:با توجه به آموزش گرفتن من و فرمانبرداری از راهنمای عزیزم،آرام آرام به یک حال خوب دست پیدا کردم و توانستم به درستی از جمع معرکه گیری دور بشم وبه رهایی برسم.از ضد ارزشهایی که در جمع معرکه گیری هست دور بودن یعنی اینکه با نشریات بودن و در راه ارزشها گام برداشتن.
استاد در پایان گفتند:تمام دستور جلسات مهم است،چرا که درس درست زندگی کردن به من میدهدو جهان بینی در واقع در دستور جلسات است .در گذشته اگر کسی از من ایراد میگرفت ،چند نفر سفر اولی را پیش خودم جمع میکردم وشروع میکردم به معرکه گیری و غیبت کردن و نق زدن و تهمت و ایراد.اما امروز خداوند را شاکرم که با ورود به کنگره به درستی آموزش گرفتم

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

معرکه ,جلسه ,رو ,گیری ,آموزش ,دستور ,معرکه گیری ,به درستی ,به کنگره ,دستور جلسات ,استاد در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ciaproxinan synchlustpanhy تهوع وبلاگ اتـــم quetorosza Marc's site فانی تبریزی خاک ارجمند روانشناسی نوین سایه های جذابیت و زیبایی دندان ها