محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله 

این جلسه یازدهمین جلسه از دور دازدهم کارگاههای آموزشیعمومی کنگره 60 نمایندگی کرمانشاه با 
نگهبانی : مسافر محمد رضا
استادی : مسافر مرتضی
و دبیری : مسافر محمد

رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود 

خلاصه سخنان استاد :
استاد در ابتدا : از خدمتگزاران سایت اصلی کنگره60 و همچنین خدمتگزاران وبلاگ شعبه کرمانشاه تقدیر و تشکر کردند و از اهمیتاستفاده از سایت کنگره برای فراگیری مطالب آموزشی کنگره و همچنین جذب مصرفکنندگانی که خواستار رهایی از اعتیاد هستند اما راه درمان برای آنها پیدا نشده است.
استاد در ادامه فرمودند : 
بسیاری از مصرفکنندگان مواد مخدر از طریق سایت و مطالب آن جذب کنگره و در حال سفر یا به درمانرسیدند . خود من از مطالب و دل نوشته های مسافران دیگر در سایت استفاده می کردم واز آنها آموزشهای زیادی گرفتم .
استاد در پایان فرمودند : 
برای حمایت از وبلاگکرمانشاه می بایست همیشه مطالب را مطالعه و پیگیری نماییم و در پایان مطالب نظراتخود را به اشتراک بگذاریم که این امر باعث استفاده خود ما از مطالب و انرژی دادنبه خدمتگزاران قسمت سایت و بالا رفتن آمار بازدید از سایت می گردد .
در ادامه از خدمتگزاران وبلاگ کرمانشاه تشکر وقدردانی و لوح تقدیر اهدا شد .

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

سایت ,کنگره ,مطالب ,استاد ,استفاده ,خدمتگزاران ,استاد در ,از سایت ,در ادامه ,و همچنین ,کنگره و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Judie's info ترفندستان خرید اینترنتی رینگ لایت سلفی موبایل ارزان دایره ای لنز دار 2020 سایت جدید پاپ موزیک راه روشن متلب سکوت کهنه ی من ... Haraylarım کشتی هوایی iyi ki Varsin