محل تبلیغات شما
استادجلسه:آقاعباس
نگهبان جلسه:آقاهدایت
دبیرجلسه:آقاسهراب
خلاصه سخنان استاد:
استاددرابتدافرمود:بسیارخوشحال هستم که باردیگردراین جایگاه قرارگرفتم وخداوندراشاکرم که باکنگره آشناشدم،نه تنهابه درمان رسیدم بلکه به خویشتن خویش هم رسیدم.امیدوارم بتوانم دراین مسیریاری گرکسانی باشم که برای درمان به کنگره مراجعه میکنندومن بااین کاربه حال خوشی میرسم،که این حال خوش رادرهیچ جایی نمیتوانم تجربه کنم.
استاددرادامه فرمودند:ازدواج امرمقدسی است که درتمامی ادیان سفارش شده است بخصوص دردین مقدس اسلام،انسان تازمانی تشکیل زندگی ندهدوتازمانی که مسئولیت پذیرنباشدبه تکامل نمیرسدوهمین مواردهستندکه انسان راکامل میکنند.یکی ازمواردی که به نظرمن بسیارمهم است داشتن عشق وصداقت است زیرابرپایه عشق وصداقت میشودبنیان زندگی رامحکم بناکرد.ومورددیگرعدم سخت گیری درزندگی است،که شرایط رابرای ماآسانترمیکند.
درادامه مراسم انتخابات نگهبانی جلسات خصوصی سه شنبه.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

زندگی ,حال ,رسیدم ,درمان ,ازدواج ,عشق ,عشق وصداقت ,سه شنبه ,راکامل میکنند ,میکنند یکی ,انسان راکامل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ritosogos گروه کوهنوردی زاگرس تکاب Zagros Takab اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها به وبلاگ هنری مهردادجعفری خوش امدید Clara's style نصب نرم افزار tiokelaweal freecdahltabpo مجله تخصصی مدیریت و کارآفرینی glebvessealo