محل تبلیغات شما
نگارش:مسافر بهرام
تایپ و ویرایش:مسافر مهدی 
وقتی به کنگره 60 آمدم گفته شد سرم را با سر راهنما عوض کنم وگوش به فرمان راهنما باشم.باید رو به ارزشها حرکت کنم وازضدارزشها دوری کنم.اگر از روز اول فرمانبردار خوبی باشم،در نتیجه به فرماندهی هم میرسم.
به این نتیجه رسیدم اگر بخواهم بازیگر خوبی باشم،تنها راه باقی مانده برایم گوش به فرمان بودن و مطیع بودن است،فهمیدم راهنما هر دستوری به من داد با احترام تمام آن را اجرا کنم و به عمل برسانم.
یادم افتاد در زمان مصرف مواد مخدر فرماندهی جسم خودم را از دست داده بودم و همین باعث شده بود تخریب زیادی ببینم ودر کنگره به من آموختند چگونه آموزش پذیر باشم.در ادامه چشم گفتن را یاد گرفتم،وبا اولین باری که مطیع شدم و چشم گفتم دیدم چه طعم دل نشینی داردوفهمیدم کنگره چشم یعنی چه.
فرماندهی کار هر کس نیست،باید فرمانده شهر وجودی و صور آشکارخودم  باشم تا بتوانم جایگاه خودم راحفظ کنم وتلاش کنم از جایگاه کوچک به جایگاه بزرگتر برسم .
در کل به این نتیجه رسیدم،باید به فرماندهی عقل برسم تا از میان خواسته های معقول ونا معقول، عقل قوه ی عمل را به کار گیرد و تاشاگردی نکنم،به استادی نمیرسم.
وخوب فهمیدم فرمانبرداری از راهنما یعنی فرماندهی شهر وجودی خود ،شهری که با بمبارانهای مختلف کشورهای بیگانه و یا همان مواد مخدر دچار چه تخریبهای شد
در پایان از راهنمای گرامی آقا مهرداد و سایر خدمتگذران نمایندگی کرمانشاه بسیار ممنون و سپاسگذارم بابت زحماتی که برای من و امثال من میکشند 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

فرماندهی ,کنم ,راهنما ,جایگاه ,چشم ,کنگره ,مواد مخدر ,به فرماندهی ,به فرمان ,به این ,این نتیجه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ღ♥ღعشـــق مــــــن والیبـــالღ♥ღ Vernon's life virtomeli1970 لباس مشکی محرمی مردانه و زنانه با جنس واقعی درجه A { عمده و تکی } کنکور غول نیست... طراحی سایت - سئو شهر فوتبال فیتنس کویت liedenetback