محل تبلیغات شما
استاد جلسه : مسافر علی نقیب زاده
نگهبان جلسه : مسافر مجتبی
دبیر جلسه : مسافر وحید
استاد در ابتدا فرمودند: خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و از ایجنت محترم و نگهبان و دبیر جلسه تشکر میکنم.
یکی از مهمترین مسائل در کنگره 60 مسئله عقل است ،در جزوه جهان بینی نوشته استاد امین دژاکام  موضوعی به نام مصالح جهان بینی وجود دارد که در بحث جهان بینی اجزاء سازنده کلیات انسان را یک سری صور پنهان مثل روح، نفس، آرشیو و عقل تشکیل داده است که خود عقل موضوع بزرگی است و دعایی که در آخر جلسات می خوانیم این است که به فرمان عقل نزدیک شویم.
این عقل چیست ؟جایگاهش کجاست؟من خودم اوایل فکر می کردم عقل همان مغز است در صورتیکه مغز خودش مترجم عقل است و سی دی های زیادی در این زمینه وجود دارد.
ایشان در ادامه گفتند: چیزی به اسم عقل کلی وجود دارد که کم و زیاد نمی شود و مثل خورشیدی است که نور خود را می تاباند و ما مثل خانه هایی هستیم که پنجره هایی دارد و این نور از این پنجره ها می تابد و ما از آن استفاده می کنیم و هر میزان کارهای ارزشی انجام دهیم بیشتر از این نور بهره مند می شویم.
در سفر اول که جسم در حال به درمان رسیدن است و بخاطر آنتی ایکس هایی که وجود دارد و این آنتی ایکس ها خود حجابی بروی عقل ایجاد میکند و رهجو نمی تواند تصمیمات خوبی بگیرد باید گوش به حرف راهنما باشد و سر خود را باسر راهنما عوض کند.
حس باید سالم باشد تا اطلاعات درستی به عقل برساند و عقل بتواند فرمان درستی بدهد و حس به دو طریق مورد آلودگی قرار می گیرد،(با سیم و بی سیم). با سیم مثل مصرف مواد مخدر و الکل و پرخوری و .  بی سیم مثل امیال نادرست.
استاد در پایان اضافه کردند که پس از درمان فرمان عقل باید مورد بررسی قرار بگیرد و یک زندگی خوب با رسیدن به فرمان عقل میسر می شود.
فرمان عقل برای هرکسی به اندازه خودش صادر می شود و رسیدن به فرمان عقل در سفر اول همان انجام دستورات راهنما است و کسی که نمی تواند داروی خود را به مقدار مناسب وزمان مناسب مصرف کند در ابتدایی ترین موارد رسیدن به فرمان عقل موفق نبوده است و امیدوارم که همه شما بتوانید فرمان عقل را در زندگی خود به اجرا دربیاورید.از اینکه به سخنان من گوش دادید بسیار ممنونم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

عقل ,فرمان ,جلسه ,مثل ,سیم ,وجود ,فرمان عقل ,است و ,وجود دارد ,به فرمان ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب درسی دوره اول متوسطه گروه تئاتر آناهیتا جعفر دُردانه Rose's notes rohelculon Mike's page Mark's notes من و خاطراتم bunbovicen sarvar nosrati نحوه محاسبه حمل خاک در فهرست بها ابنیه وراه