محل تبلیغات شما
دستور جلسه:تعهد و وفای به عهد و تاثیر روی من
نگهبان لژیون سردار:مسافر جبار
دبیر لژیون سردار:مسافر رامین
استاد در ابتدا خداوند را شاکر شدند و از تشکیل اولین جلسه لژیون سردار در سال ۹۸ ابراز خوشحالی کردند‍ و خطر نشان شدند شرکت در این لژیون آرزوی قلبی ایشان بوده و همواره به این موضوع فکر می کرده اند
ایشان در ادامه گفتند:لژیون سردار چشم و چراغ کنگره می باشدو این موضوع به این خاطر است که همگی ما که در این مکان دور هم جمع شده ایم هم حس هستیم و باید بتوانیم گوشه ای از زحمات و الطاف کنگره را جبران نماییم.همه ما باید بدانیم به چه دلیلی دور هم جمع شده ایم و پول داده ایم،که همه اینها از ایمان سر چشمه می گیرد،با توجه به این که ما به یک مکان جدید و ساختمان جدید نیاز داریم ،باید بگویم هر کاری که با ایمان انجام گیرد ،عکس العمل خوب آن را هم می بینیم.
ایشان در پایان خاطر نشان شدند:تعهد از عهد وپیمان می آید،پیمانی که برای ما اهمیت دارد این است که با خودمان می بندیم که از ضد ارزشها دوری کنیم.اصل آموزشها این است که آنها را کاربردی کنیم و در مسیر ارزشها قدم برداریم.و آموزش باعث می شود زندگی ما سرشار از انرژی شودو وفای به عهد نشان از آموزش درست گرفتن است.از این که به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنونم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

لژیون ,سردار ,هم ,جلسه ,ایشان ,نشان ,لژیون سردار ,است که ,به این ,دور هم ,نشان شدند ,جلسه لژیون سردار ,لژیون سردار مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pitesubtby tmonunidon آگهی نامه مسکن مهر مروارید سازان نوین استان قم ادبیات فارسی paithrodkengwer آوازِ خیال هودینگ turriducon Christopher's blog