محل تبلیغات شما
استاد جلسه :مسافر یدالله
نگهبان جلسه :مسافر قدرت
دبیر جلسه:مسافر حمیدرضا
خلاصه سخنان استاد.
استاد در ابتدا خداوند را شاکر شدند و از ایجنت شعبه و راهنمای خودشان و تمامی خدمتگذاران شعبه کرمانشاه بسیار تشکر و قدر دانی کردند و از اینکه در جایگاه استادی قرار گرفتند ابراز خوشحالی کردند
وخاطر نشان شدندکه هر اداره ویا سازمانی در هر نقطه از دنیا قوانین خود را دارد که انجام و رعایت  آن قوانین ،نظم خاصی را در بر خواهد داشت که در کل تعادل را برای انسان برقرار می کند وبرابر است با حال خوب .زیرا اگر در جایی و یا سازمانی بی نظمی و حرج و مرج حاکم شود اشخاص ساکن و یا مقیم آنجا دچار حال خرابی و یا ناراحتی می شوند.و باید بگویم نظم و انضباط در کل هستی و جهان حاکم است و هر چیزی در جای خودش قرار دارد،شما تصور کنید اگر در طبیعت کوه ها و دریاها و درختان و گیاهان صاحب نظم کنونی خودشان نبودندچه اتفاقی می افتاد؟به طور یقین وحتم تصورش خیلی سخت می شود.
در پایان ایشان درباره احترام گفتند:تا کوچکی مردم را نکرد و به دیگران احترام نگذاشت،دیگران هم به من احترام نخواهند گذاشت و باید دیگران رابه احترام گذاری به خودمان مجبور کنیم و این امر تنها یک راه دارد آن هم داشتن روابط عمومی خوب و داشتن حس خوب است .
از اینکه به صحبت های من گوش کردید بسیار سپاسگذارم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

جلسه ,احترام ,استاد ,نظم ,دیگران ,هم ,و یا ,از اینکه ,اگر در ,و از ,در کل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود انلاین پاورپوینت عاشقانه ها ادید مرجع دانلود بازی اندروید در ایران جنس ساعت دیواری چیست ؟ همه چیز درباره حیوانات خانگی احمدی نژاد در محاصره ..:: کلینیک دندانپزشکی و طراحی لبخند یاس پاکدشت ::.. Alphonso's receptions mocorfemo سرای دانش آموز