محل تبلیغات شما
استادجلسه:مسافرمحمدرضا
نگهبان جلسه:مسافرمجتبی
دبیرجلسه:مسافروحید
استاد در ابتدا فرمودند:خداوند را شاکرم در این جایگاه قرار گرفتم ،و از ایجنت محترم شعبه آقای امیری ونگهبان و سایر خدمتگذاران کمال تشکر را دارم،در خصوص دستور جلسه نظم وانضباط واحترام میتونم بگم اولین موضوعی که به من آموزش داده شددر اوایل سفرم همین دستور جلسه بود،که برای من معجزه ای شد برای ادامه سفرم.
استاد در ادامه گفتند:معجزه دوم من بیماری و بیماریهای بود که در طول سفر با همین روش تدریجی من را به درمان رساند،و نظم انضباط هم حال خوش را به من داد و من هم دوست دارم این حال خوش را که زندگی من را تغییر داد به اشخاصی که برای درمان مراجعه میکنند هدیه بدهم،نظم انضباط مکمل همدیگر هستند که من با مصرف مواد مخدر همه را از دست دادم چرا که یک آدم بی نظم جایگاهی در بین دیگران ندارد.
استاد در پایان گفتند:همچنان که هستی بر پایه نظم است و خداوند همه چیز را بر پایه نظم خلق کرده وسیستم بدن ما نیز بر اساس نظم درست شده ،و این سیستم بدن ماکه در اثر استفاده از مواد مخدراز کار افتاده برای بازسازی این جسم نا متعادل و بیمار هم زمان هم نظم هم انضباط می تواند مکمل درمان من باشند،بنابراین نباید نسبت به این دستور جلسه بی تفاوت بود،واحترام بستگی به رفتار و گفتار و کردار درست  من مسافر دارد که اگر این صفات در من وجود داشته باشد متقابلا" مورد احترام هم قرار خواهم .
ودر آخر از این که به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنونم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

نظم ,جلسه ,هم ,دستور ,انضباط ,درمان ,دستور جلسه ,به من ,که به ,خوش را ,پایه نظم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Travis's life صنایع غذایی مصباح John's site wechscumicon sasquoribor نمایندگی حر لژیون هفتم همسفران Robert's game cirtuischenir smocesmisdeo ❤ღ گنج من ღ❤