محل تبلیغات شما
استاد جلسه :ایجنت محترم شعبه آقا مهرداد
نگهبان جلسه :مسافر محمد رضا
دبیر جلسه: مسافربهرام
استاددر ابتدا خداوند را سپاسگذار شدند و ضمن خوش آمد گویی وعرض خیر مقدم به مهمان جلسه آقای آرش امیری کارگردان و مستند ساز صدا وسیمای استان از ایشان خواستند تا در رسانه صدا و سیمای استان کرمانشاه هم صدای اعضای کنگره 60 باشند و هم اینکه در مورد کنگره 60 و فعالیت این نهاد مردمی در جامعه اطلاع رسانی کنند تا خانوادهایی که به خاطر بلای خانمان سوز اعتیاد زندگیشان دچار آسیب و فروپاشی شده و با مشکلات و تخریب های اعتیاد درگیر هستند هر چه بیشتر با کنگره و فعالیت هایش آشنا شوند و به امید خداوند حال و روز خانواده های دردمند مانند، خانواده اعضای کنگره ای ۶۰ دچار تغییر و تحول شوند.
ایشان در ادامه به وادی های اول تا سوم اشاره ای داشتند و به این داستان  پرداختند که حضرت موسی(ع) روزی در مسیر رفتن به جایگاه عبادتشان با دیدن کرم خاکی متعجب شدند و درحال مناجات ازخداوند پرسیدند ؟ بارالها چرا کرم خاکی را آفریده ای؟ خداوند در جواب به حضرت موسی گفت : ای موسی، کرم خاکی هم قبل از تو  از من پرسید که چرا موسی را آفریده ای.با توجه به این داستان باید فهمید هیچ موجودی بیهوده خلق نشده و از آفرینش تمام موجودات ، خداوند هدف خاصی داشته است و من مسافر باید مسوٌلیت درمان اعتیاد خودم را به عهده بگیرم.و در وادی چهارم مسوًلیت کارهای خودم را به خداوند نسپارم و با صور آشکار وپنهان خودم آشنا شوم.
 استاد در پایان خاطر نشان شدند:دروادی پنجم باید تفکرات را به عمل تبدیل کنم و لازمه اینکار تزکیه و پالایش است ، مثل آب کثیف و آلوده ای که با تصفیه رفته رفته پاک میشود و این امر با توبه و بازگشت ازضد ارزشها و در مسیر صراط مستقیم قرار گرفتن انجام خواهد شد و پارامترهایی که در این وادی آورده شده دروازه ای به سمت آرامش و سعادت است ، بازگشت از ضد ارزشها،  خودداری،  تجسس، غیبت، قضاوت ، پس انداز، قناعت و توکل ،رضا و تسلیم و . از اینکه به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنون و سپاسگذرام. 
در ادامه جلسه  مراسم جشن تولد و اولین سالگرد رهایی مسافر آقا  حبیب مرزبان محترم  نمایندگی کرمانشاه برگزار گردید.
مسافر حبیب باتشکر فراوان از زحمات راهنمای سفر اول خودش آقا علی خانبیگی و راهنمای سفر دومش آقا مهرداد و کلیه خدمتگزاران شعبه کرمانشاه  آرزو کرد تمام سفر اولیها به درمان و رهایی برسند واین جایگاه را تجربه کنند.
کلیه حاضران  در جلسه  و همچنین تمامی  سفر دومی ها با تشویق و شادی و خواندن سرود تولد به زیبایی در اجرای مراسم تولد مسافر آقا  حبیب شرکت کردند.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

جلسه ,ای ,مسافر ,خداوند ,وادی ,، ,را به ,کرم خاکی ,اعضای کنگره ,آقا  حبیب ,کنگره 60

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fencarura credkaimera فروش تایمر امرن صبایی موزیک Roza-Afshar riotudefont وب کمک راهنما همسفرافسانه بانک سوالات شیمی دبیرستان EPIPHANIES isquomura