محل تبلیغات شما
استاد جلسهمسافر جبار 
نگهبان جلسه:مسافرقدرت
دبیر جلسه:مسافر حمیدرضا
استاددر ابتدا فرمودند:خداوند راشاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم واز نگهبان و ایجنت محترم آقا مهرداد کمال تشکر رادارم.و اما در رابطه با وادی پنجم. در وادی اول که با تفکر مانند صفحه سفید نقاشی و نقشه مورد نظر سفر که چگونه سفر دلخواه ما باشدو اینکه روش درمان را به ما نشان میدهد سفر شروع میشود.واما در وادی دوم به ما امید میدهد که مهمترین میوه ای که در گذشته اعتیاد به من داد نا امیدی بودو اکثریت ما با ناامیدی روشهای غلط مانند {URD}تصفیه خون و سم زدایی وسقوط آزاد و غیره را انجام دادیم نتیجه ای در بر نداشت و در وادی سوم  یاد گرفتیم بار مسئولیت به عهده خودمان میباشد و در وادی چهارم آموختیم به خداوند سپردن مسائل حیاطی یعنی سلب مسئولیت از خویشتن .
استاد در ادامه خاطر نشان شدند:و اما در وادی پنجم ؛رهجو باید فرمانبردارباشد و سر وقت دارو بخوردو منظم باشد که به رهایی ودرمان برسد وباید در نظر داشت با نشریات بودن و گوش دادن به سی دی های جناب آقای مهندس و دوری از ضد ارزشها بسیار مهم است که انسان به تزکیه و پالایش نزدیک شود.
در پایان استاد با اشاره به سی دی ماشین که آقای مهندس میفرماید :کسانی که تاریکیهای زیادی را تجربه نموده اند در سفر به روشنایی وسیعی می رسند.وباید بدانیم ۸ پارامتر در وادی پنجم قرار دارد که صبر و صبوری لازمه همه آنهاست تا مسافر به آن نتیجه دلخواه حتماَ برسد.در پایان از خداوند آرزوی موفقیت و سر بلندی برای تمامی شما مسافران عزیز کنگره ۶۰ دارم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

وادی ,جلسه ,سفر ,پنجم ,استاد ,خداوند ,در وادی ,وادی پنجم ,اما در ,و اما ,و در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

management science نگاهی دیگر... New Season NFL Detroit Lions Cheap Jerseys, Professional Apply for You. Nancy's style پرچم داران مهدی(عج) (منتقمان کربلا) مزرعه گردشگری خورشید وبسایت رسمی وحید هاشمی دانلود وی اس تی و پلاگین واموزش اف ال استودیو اطلاعات گردشگری عربی دبیرستان