محل تبلیغات شما
استاد جلسه:  مسافر رامین 
نگهبان جلسه:مسافر محمد 
دبیر جلسه : مسافر  محمد
خلاصه    سخنان   استاد.
استاد در ابتدا از ایجنت محترم شعبه و نگهبان گرامی بابت جایگاه استادی بسیار تشکر و قدر دانی نمودند و از تشکیل مجدد جلسات خصوصی ابراز خوشحالی کردند و در مورد وادی دهم گفتند:صفت گذشته در انسان صادق نیست ،چون انسان جاری است.
در این وادی از یک آشوب سخن گفته میشود،که مربوط است به دوران مصرف مواد مخدر من ومیزان بالای تخریبی که داشته ام،تخریبی که ۱۵ سال به دنبال راهی برای چاره بودم و هیچ چیز مهمی پیدا نکردم و راهش را بلد نبودم و درد و رنج بسیار فراوانی را متحمل شدم.اما خداوند با لطفی که به من داشت کنگره ۶۰ را در سر راه من قرار داد و من را با نعمت کنگره آشنا کرد تا طی مدت ۱۱ ماه به درمان برسم و روزی من هم تغییر کنم و آرامش برسم.
استاد در ادامه گفت: خداوند در همان ابتدای آفرینش هستی خوب و بد،زشت وزیبا،خیر و شر و اضداد را با هم ساخت تا انسان قدر شناس شود و قدر داشته های خویش را بداند.
با اختیاری که خداوند به انسان داده است میتواند از صفت بد گذشته برگشت کند و به صفت خوب برسد.
استاد در پایان گفتند:ما باید ذره ذره تغییر کنیم تا تبدیل شویم ،از ترس به شجاعت، از نا امیدی به امیدواری،از نادانی به دانایی،که ما تجلی نور خداوند هستیم و ما هم میتوانیم مانند خداوند مهربان باشیم و از ضد ارزشها بازگشت کنیم به سمت ارزشها و به سمت روشنایی.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

جلسه ,خداوند ,انسان ,استاد ,قدر ,هم ,استاد در ,و قدر ,وادی دهم ,را با ,و از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. Shiela's page Frances's receptions Virginia's game خلاقیت و یادگیری -رضایی ophcrededtua Whoslesale NHL Toronto Maple Leafs jerseys High Quality, Cozy to Wear. Cheap Jerseys China Matthew's blog ایران باستان