محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر   جبار
نگهبان جلسه : مسافر  سعید
دبیر    جلسه : مسافر یونس
استاد با شکر خدا و تشکر بابت جایگاه از خدمتگزاران شعبه در مورد دستور جلسه فرمودند که من باید فراموش نکنم که زمان مصرف چه حال و روزی داشتم و با مصرف مواد مخدر چه تخریبهایی در جسم و روان خود وارد کردم و چه مشکلات و لطماتی را به خود و خانواده ام وارد کردم و با ورود به کنگره 60 این مشکلات چگونه رفع شد و چگونه به درمان رسیدم و هیچوقت نباید اینها را فراموش کنم.
ایشان در ادامه گفتند که کسانی که در سفر اول قرار دارند و به خوبی سفر نمیکنند ودر مسیر قرار ندارند باید با آنها به جدیت برخورد کرد چون به نفع خودشان خواهد بود و این بستر که در آن قرار گرفته اند بخاطر زحمات صادقانه خدمتگزارانی است که در شعبه خدمت می کنند تا یک نفر به درمان برسد و نباید فراموش کنیم که قبلا در چه جایگاهی بودیم و الان به لطف کنگره به کجا رسیده ایم و باید بدانیم که کنگره چه به ما داده است و ما چه کاری می توانیم برای کنگره انجام دهیم.
در کنگره سه گروه افراد مختلف وجود دارند که می توانند نسبت به جایگاهی که درآن قرار گرفته اند قدردان کنگره باشند:
گروه اول سفر اولی ها هستند که در حال سفر هستند و بهترین خدمت آنها به کنگره درست سفر کردن و در مسیر بودن است.
گروه دوم سفر دومی هایی هستند که خدمتگزارند و بهترین خدمت اینها این است که وظیفه خود را به خوبی انجام دهند و برخوردی خوب و پرانرژی با دیگران داشته باشند.
گروه سوم کسانی هستند که رها شده اند و از کنگره می روند و بهترین خدمت این افراد کمک مالی به کنگره است.
کنگره سرشار از قدرشناسی است و هیچ جایی مثل کنگره قدردانی و تبادل هدیه بین افراد وجود ندارد و امیدوارم شما سفر اولی ها به رهایی برسید و بتوانید در جایگاه های مختلف خدمت کنید.
استاد در پایان توصیه کردند که ما اول باید به خانواده خود رسیدگی کنیم بعد در خدمت کنگره باشیم چون در زمان مصرف تخریب های زیادی به خانواده خود وارد کرده ایم و باید در صدد جبران آن برآییم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,سفر ,خدمت ,جلسه ,گروه ,اول ,که در ,هستند که ,و بهترین ,بهترین خدمت ,به کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

lishironvi خدا محبت است مسجد و کانون مهدیه مشهد my galaxy world Eugene's page johnrobacksmel diatudelitt stimledebabb John's info معبر هدایت