محل تبلیغات شما

استاد  جلسه : مسافر منصور
نگهبان جلسه : مسافر محمد
دبیر    جلسه : مسافر بهرام
خلاصه سخنان استاد.

استاد جلسه با شکر خدا و تشکر از ایجنت محترم و دیگر خدمتگزاران تشکر و قدردانی نمود و در ادامه فرمود من قدردانی را به معنی ارزش گزاری و دانستن ارزش کاری که برام انجام شده تفسیر می کنم و باید از افراد پیرامونم بواسطه کارهای خوب و مثبتی که در زندگیم انجام دادند تشکر و قدردانی کنم.
من قبل از ورود به کنگره به خاطر تخریب های زیاد مواد مخدر از همه طلبکار بودم و همه را غیر از خودم مقصر میدانستم ولی با ورود به کنگره و با آموزش گرفتن و حرکت در مسیر ارزش ها آرامش و شادی وارد زندگی ام شد و این موفقیت در گرو زحمت همه خدمت گزارانی بوده است که بدون هیچ چشم داشتی از وقت و زندگی خود گذشته اند تا من به درمان برسم و این زحماتی که این عزیزان می کشند و خدماتی که انجام می دهند قدردان بودن از همه ی چیزهایی است که کنگره به همه ما داده است.

ایشان در ادامه فرمودند ما با آموزش از این دستور جلسه قدردانی کردن را چه زبانی و قلبی و چه عملی یاد می گیریم و این قدردانی به معنی این است که من هم می توانم در کنگره خدمت گزار باشم و هم با حمایت های مالی در وسع توانم دین خود را به کنگره ادا کنم. طبق برآوردی که سال گذشته در مرکز انجام شده هزینه درمان یک نفر بالغ بر 16 میلیون تومان بوده است و امسال ممکن است که از 20 میلیون تومان هم کند . درست است که کنگره هزینه ای از مسافران درخواست نمی کند ولی عده ای از افراد که رها میشوند می روند و پشت سر خود را نگاه نمی کنند و انگار که هیچوقت کنگره ای نبوده است.
ایشان در پایان گفتند که اطمینان داشته باشید که بازتاب خدمت کردن به انسان های دیگر و قدردانی از زحماتی که اطرافیان می کشند به خود انسان بر می گردد و همت کنیم و این سنت خوب قدردانی کردن را از کنگره به همه انتقال بدهیم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,قدردانی ,جلسه ,انجام ,کنم ,های ,است که ,و این ,کنگره به ,و قدردانی ,جلسه مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گنجینه sponticbestwir رشته شبکه و نرم افزارهای رایانه ای تربیتی Matthew's blog فروش حشرات|حشره خشک زنده|حشرات داخل الکل سفید|فروش کلکسیون حشرات|بانک حشرات ایران|فروشگاه کفشدوزک هفت نقطه ای | 923|91|46|0910 aboozar jafarzadeh ثبت شرکت - ثبت برند- مشاوره ثبت شرکت دو ساعت yousefbabazadeh موزیک و آهنگ