محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر  جواد
نگهبان جلسه : مسافر قدرت
دبیر    جلسه : مسافر حمید
خلاصه سخنان استاد.

خدا را شاکرم که در این جایگاه خدمت می کنم و از نگهبان جلسه و ایجنت محترم و هم چنین مرزبانان تشکر می کنم . 
کسی که در ابتدا وارد کنگره می شود و در مشاوره های تازه واردین قرار می گیرد به او توصیه می کنند
که برای آموزش حتما نشریات را تهیه کند و کتاب 60 درجه مهمترین کتاب در این نشریات است و کمتر کتابی وجود دارد که به اندازه این کتاب تجدید چاپ شده باشد.
کتاب 60 درجه اساس و مرجع آموزش های کنگره است و همه آموزش های موجود در کنگره بر پایه این کتاب طرح ریزی شده است و چرایی اسم این کتاب به عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر به این دلیل است که یک شخص مصرف کننده در زمان مصرف مثل کسی است که در دمای 60 ردجه زیر صفر تمام اعضای بدن او یخ زده است و هیچ کدام از حس های او کار نمی کند و برای درمان و رسیدن به رهایی باید طبق قوانین و راهنمایی های کنگره عمل کند.

هر مسافری که این کتاب را می خواند می تواند با مولف کتاب همزادپنداری کند و خودش را جای او بگذارد چون تجربیات جناب مهندس با بیشتر مصرف کنندگان مشترک است . پروتکل ده ماهه که مهندس دژاکام به آن رسیده است در این کتاب قید شده است و تمام راهنمایان بر اساس همین کتاب به رهجویان خود آموزش می دهند . هر مسافر در هر مقطعی که باشد می تواند به میزان دانایی و درک خود از کتاب مطالب مفیدی برداشت کند و من خودم بعد از بارها خواندن این کتاب باز به مطالب جدیدی در آن بر می خورم چون این کتاب یک گنجینه تمام نشدنی است که می شود همیشه از آن استفاده کرد و برای این که بتوانیم از آموزش هایش به خوبی بهره مند شویم باید به کنگره و آموزه هایش اعتقاد داشته باشیم ته به درمان برسیم.

در این کتاب از 14 تصویر استفاده شده است که هر تصویر بیانگر یک قسمت از سفر رهجو می باشد که از زمان مصرف مواد تا قطع مصرف و رسیدن به رهایی را نشان می دهد و برای دست یابی به رهایی نقش راهنما در این سفر بسیار حیاتی است چون راهنما نشان دهنده ی راه است و مسیر درست را به ما نشان می دهد و پیمودن این راه بدون راهنما امکان پذیر نیست.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کتاب ,جلسه ,کند ,های ,کنگره ,آموزش ,این کتاب ,است و ,در این ,60 درجه ,کند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ecinsidi فیزیک دبیرستان قله های مه گرفته scamexsayrac حیدربابا مادر جوانرودی موسسه حقوقی عدل فردوسی دانلود|فروش|پایان نامه|مقاله وبلاگ آموزش نامه پایگاه اطلاع رسانی سردار چزابه