محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر مجتبی
نگهبان جلسه : مسافر سعید
دبیر    جلسه : مسافر یونس

خلاصه سخنان استاد . . .

خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم و از ایجنت محترم و نگهبان جلسه تشکر می کنم.
سالیانه , دستور جلسات مخصوصی داریم که با تفکرات و تدابیر جناب مهندس انتخاب می شوند که من مسافر می توانم با آموزش گرفتن از آنها در زندگی خود به موفقیت وحال خوش برسم که دستور جلسه
کار تحصیل و قدرت یکی از آنهاست .

هر شخصی باید در زندگی تلاش کند که درآمدی کسب کند تا بتواند به واسطه آن به قدرت برسد و من خودم در زمان مصرف مواد مخدر خیلی کار می کردم ولی دخل و خرجم مشخص نبود و بیشتر درآمدم برای مصرف مواد خرج می شد.
کنگره یک دانشگاه است و به من درس زندگی می دهد و باید از این آموزش ها استفاده کنم تا در زندگی ام به کار ببرم.

قبل از ورود به کنگره قادر نبودم در جمع صحبت کنم ولی الان  به راحتی این کار را انجام می دهم و با آموزش هایی که گرفتم به جایگاه راهنمایی درمان سیگار رسیده ام و وظیفه ی خود می دانم که که به هم نوعان خود کمک کنم و از خدا می خواهم که بتوانم در این راه موفق باشم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنم ,جلسه ,کار ,مسافر ,زندگی ,قدرت ,جلسه مسافر ,در زندگی ,کنم و ,و از ,مصرف مواد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

titascoci نمایندگی نجف آباد دانش پژوهان تئاتر تبرستان درمان چاقی و لاغری p24 : تحلیل، نقد و بررسی، آموزش و اخبار بلاکچین، ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی چشم استاد ... اینورتر crosilicad Dwayne's style