محل تبلیغات شما
استاد  جلسه مسافر افشین 
نگهبان جلسه مسافر همایون
دبیر    جلسه مسافر فرشید

خلاصه سخنان استاد

ایشان گفتند: با توجه به آموزشهای کنگره که گرفته ام این را خوب میدانم تا چشم گفتن را نیاموزم و از تمامی فرامین راهنمای خودم اطاعت نکنم و جامه عمل به آموزشهای گرفته شده نپوشانم موفق نخواهم شدو در کل به فرماندهی از دست رفته جسم خودم نخواهم رسید.از فرمان برداری تا فرماندهی یک مسیر است که مبدا فرمان برداری است و مقصد رسیدن به فرماندهی است و طی این راه یک هدف را به ما نشان می دهد و این حرکت هم درونی و هم بیرونی است به طور مثال کسی که در سلامتی کامل به سر می برد خیلی راحت و بدون هیچ مشکلی کارهای روزمره خودش را انجام می دهد اما یک شخص مصرف کننده به واسطه مصرف مواد مخدر فرماندهی جسم خود را از دست داده است و در تمام مراحل زندگی نفس اماره به او دستور می دهد چون فرماندهی اش به خاطر اعتیاد از دستش خارج شده است . 

و در ادامه شاهد مراسم تولد اولین سال رهایی مسافر رامین بودیم .

استاد در این باره گفتند:با توجه به اینکه من و مسافر رامین برادر هستیم خداوند را بسیار شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و واقعا از شادی فراوان در پوست خودم نمی گنجم و نمیتوان این شادی  و شعف را با هیچ مثالی توصیف کنم . اگر اشتباه نکنم این موضوع که برادری در جایگاه استادی و برای تولد برادر دیگرش قرار میگیرد دومین بار است که اتفاق می افتد اولین بار در شعبه رباط کریم و دومین بار امروز در شعبه کرمانشاه و از این بابت خیلی خوشحالم و اینجا جا دارد به تمام اعضای کنگره 60 کرمانشاه ،ایجنت محترم و راهنمای ایشان ،راهنمای همسفر محترمشان و در راس به جناب آقای مهندس دژاکام و سر کار خان آنی تبریک و تهنیت گفت .
در ادامه گفتن خاطرات زیبای مسافران سفر دوم و شادی فراوان اعضای کنگره و فوت کردن شمع تولد مسافر رامین ،ایشان از راهنما و همسفران خودشان و تمام کسامی که او را یاری کردند و راهنما همسفران سرکار خانم چیمن بسیار تشکر و قدر دانی کردند.
 آرزوی اول : مسافر رامین گفتند:اولین آرزوی من شفا و بهبودی کامل همسفر کوچولو اسرا خانم دختر آقا مهرداد ایجنت و راهنمای خودم است که از خداوند می خواهم هر چه زود تر به بهبدی کامل دست پیدا کند.
آرزوی دوم :مسافر رامین طبق سنت های زیبای کنگره بابت گفتن آرزوی دوم از ایجنت شعبه اجازه گرفتند و گفتند:که آرزوی دوم من رهایی و درمان تمامی مصرف کنندگان شهرمان و جامعه است و از خداوند میخواهم که مسیر کنگره را سر راه تمامی درد مندان و مصرف کنندگان قرار دهد .
در پایان با دادن پاکتهای جناب مهندس دژاکام و سرکار خانم آنی و راهنمایان گرامی مراسم تولد به زیبایی پایان یافت. 

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

فرماندهی ,مسافر ,کنگره ,رامین ,گفتند ,دوم ,مسافر رامین ,است و ,آرزوی دوم ,می دهد ,و از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فقط برای تو ... Edward's receptions دیگـر هـیـچ كـس بـرایـم ((او)) نـمـیشـود intinwolfle بانک اطلاعات ملکی اینترنتی مسکن نارون boycticevsen Ian's life Cheap Jerseys on Sale in Cheap NFL Jerseys Outlet store online روستای گوری تبلیغات و فرصتهای شغلی