محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر  مهرداد
نگهبان جلسه : مسافر   رامین 
دبیر    جلسه : مسافر همایون

خلاصه سخنان استاد . . . 
با شکر خدا و تشکر از نگهبان گرامی ، امروز دستور جلسه دو قسمت است که قسمت اول وادی سیزدهم و تاثیر آن بر روی من ،و قسمت دوم اولین سالروز رهایی مسافر عزیز آقا قدرت یکی از  خدمتگزاران صدیق نمایندگی کرمانشاه است.
در اینجا جا دارد  از زحمات راهنمای محترم همسفران سرکار خانم چیمن که صادقانه در حال خدمت در قسمت خانواده هستند تشکر کنیم  و خیلی خوشحالم از اینکه شاهد تشکیل لژیون در آینده ای نزدیک در سنندج هستیم.
پایان هرنقطه سرآغاز خط دیگریست و پایان هر زندگی زندگی دیگری و پایان هر سفر سفر دیگری است و هر سفر اولی که به سفر دوم میرسه یعنی راه جدیدی رو در زندگیش شروع کرده و باید با آموزش گرفتن و خدمت کردن در کنگره این راه را به خوبی ادامه بدهد.
تولد یک سالگی آقا قدرت را به خودش و خانواده محترمش تبریک عرض می کنم و امیدوارم در زندگی همواره موفق باشند.
و در ادامه شاهد تولد اولین  سال رهایی مسافر قدرت از لژیون اول به راهنمایی آقا مهرداد بودیم که با مشارکت و گفتن خاطرات دیگر اعضای کنگره با شکوه هر چه بیشتر انجام شد.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

جلسه ,سفر ,قسمت ,قدرت ,زندگی ,مسافر ,رهایی مسافر ,وادی سیزدهم ,و پایان ,را به ,تاثیر آن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

surpbebestscar امین کاویانی رویای کودکی کسب درآمد اینترنتی . John's collection Sean's memory athtelidown فروشگاه شیکترین مدلهای لباس مجلسی در مانتو دات آی آر Mantov.ir Rebecca's game