محل تبلیغات شما
استاد  جلسه : مسافر علی
نگهبان جلسه : مسافر رامین
دبیر    جلسه : مسافر همایون

خلاصه سخنان استاد . . .

خداوند را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و امیدوارم جلسه به خوبی برگزار شود و از ایجنت محترم و نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم و خیر مقدم عرض می کنم خدمت خانم امینی اسیستانت محترم قسمت همسفران که به این نمایندگی تشریف آوردند.
دستور جلسه امروز دو بخش است که بخش اول در مورد دستور جلسه هفتگی با عنوان عدالت , آیا در کنگره 60 همه ی افراد با هم برابرند؟ و بخش دوم در مورد جشن اولین سالگرد رهایی مسافر سعید محبی است که این روز قشنگ را با هم جشن می گیریم.

عدالت در کنگره دو بعد دارد:
1: عدالتی که در صور آشکار ودر تعامل با همدیگر وجود دارد و اینکه بعضی مواقع به این قضیه توجه می کنیم که چرا فلان نفر جایگاهش از من بالاتر است و باید بدانیم که عملکرد فرد است که تعیین می کند که جایگاه هر نفر چگونه باشد و در ساختار کنگره این جایگاه ها باهم برابر نیستند و کسی که از وقت و مال خودش می گذارد و خدمت می کند جایگاهش بالاتر است.

2: عدالتی که در صور پنهان وجود دارد که دست من وشما و شخص خاصی نیست و در ساختار اصلی آفرینش است و هر عملی که انجام بدهیم عکس العملی دریافت خواهیم کرد و اگر در جایگاهی که هستیم به خوبی خدمت بکنیم طبیعتا به حال خوش در زندگی می رسیم و امیدوارم که هرکس در هر جایگاهی که قرار دارد بتواند به خوبی خدمت کند.

جشن اولین سالگرد رهایی مسافر سعید محبی
 مسافر سعید محبی در ابتدای ورود به کنگره از حس و حال خوبی برخوردار نبود و خیلی عصبی بود و نقطه تحملش پایین بود ولی در مقابل در مورد آموزش ها گیرایی خوبی داشت و هر مطلب آموزشی را به خوبی یاد می گرفت که این امر در اوایل برای من قابل تامل بود و این همان اصل کنگره 60 است چون از روز اول هرچه از او خواستیم به خوبی انجام داد و پله ها را به خوبی طی کرد و غیبت نداشت و در همه ی امتحانات شرکت می کرد و نتجه اش این شد که به یک رهایی خوب و باکیفیت برسد و من همواره ایشان را در لژیون به عنوان یک رهجوی خوب مثال می زنم و هم چنین در گلریزان خودش را به خوبی نشان داد و عضو لژیون سردار شد و از وقت و مال خودش در راه کنگره دریغ نکرد و در حال حاضر به خوبی در قسمت OT در حال خدمت کردن است.
من برای این مسافر عزیز خیلی خوشحال هستم و این روز قشنگ را به خودش و خانواده محترمش تبریک عرض می کنم.

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

خوبی ,جلسه ,کنگره ,مسافر ,خدمت ,روز ,به خوبی ,را به ,و در ,در کنگره ,در مورد ,سالگرد رهایی مسافر ,اولین سالگرد رهایی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

azarimaral2 Carol's life Robert's game cauryterfast keyliticom ثبت برند - ثبت شرکت مسئولیت محدود شکوه ی ناتمام الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم کسب رایگان بیت کوین از سایت فری بیت کوین ریتمیک ترین اهنگ ها