محل تبلیغات شما

استاد جلسه: مرزبان شعبه مسافر حسین

نگهبان جلسه:مسافر سعید

دبیر جلسه مسافر فرشید 

در ابتدا تشکر و قدردانی میکنم از تمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰ شعبه کرمانشاه که بهمن یک بار دیگر فرصت خدمت در این جایگاه را دادند.

در گذشته اعتیاد برای من و همچنین مردم دنیا قابل تعریف نبودو همیشه جای سوال بودهاست که درمان اعتیاد را از کجا شروع شود با چه داروی شروع شود و چه جوری؟ آیا بهدرمان میرسم و هزار تا سوال بی جواب دیگر.

جناب مهندس پس از درمان خود، تلاش بسیار زیادی در زمینه درمان قطعیاعتیاد نمودند و پس از سال ها تلاشدر این زمینه و نشست های گوناگون با پزشکان و استادان در زمینه مصرف کردن موادمخدر و درمان اعتیاد به نتایج بسیار خوبی رسیدند وفهمیدندکه چرا تاکنون کسی نتوانسته اعتیاد را درمان کند و جواب آن را اینگونهبیان کردند که هنوز کسی نتوانسته صورت مسئله اعتیاد را بداند که یک فرد مصرف کنندهچقدر تخریب داشته چند سال تخریب داشته از کجا باید شروع کند و با چه داروی شروع کنداختلالات پنهان و آشکار ناشی از مصرف نکردن مواد مخدر که به جسم و روان فرد واردمیشود را چطور درمان کرد و اینگونه بودکه آقای مهندس صورت مسئله اعتیاد را ارائهدادند.

من سال ها تعریف اعتیاد را نمی دانستم و به  اشتباه  فکر میکردم  اعتیاد درمان ندارد و این تفکرات برای زمانی بود که من هنوز به کنگرهنیامده بودم ولی با ورود به کنگره دانستم اعتیاد درمان داردکه ین درمان درمان قطعیاست ،دیگر هیچ  و سوسه ای سراغ  فرد مصرف کننده نمی آیند  و اینها  را  همه مدیون دانش‌ آقای مهندس و زحماتایشان در این زمینه هستیم که به صورت  مسئله اعتیاد را برای  ماروشن کردند.

صورت مسئله اعتیاد روی سه مقوله جسم روان و جهان بینی میچرخد جسم ما پساز ده ماه به تعادل می رسد و روان به تبع جسم به یک تعادل نسبی رسیده ولی جهانبینی که زمان مشخصی برای آن تعیین نشده و ما در هر زمان باید جهان بینی خودمان راافزایش دهیم تا دچار مشکل نشویم.

اگر بخواهیم یک تعریف عامیانه از روان ارائه دهیم میتوان همان خلق وخوی هر انسان را روان او دانست که با مصرف مواد مخدر خلق و خوی انسان عوض می‌شود واین نوع مواد مخدر می باشد که خلق و خوی فرد مصرف کننده به طبع آن مواد عوض شود و حالتهای مختلفی برای آن به وجود  آورد.

ما در صورت مسئله اعتیاد سه نقطه را باید مورد توجه قرار دهیم مبدا ،مقصد و هدف.

در کنگره همه چیز تعریف شده است و همه چیز به صورت ساده به مسافر آموزشداده میشود تا مبدا مقصد و هدفش را بیابد و به درمان واقعی که همان تعادل در جسم وروان فرد مصرف کننده است دست پیدا کند.

در پایان از اینکه به صحبت های من گوش کردید از شما بسیار سپاسگزارم .

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

اعتیاد ,درمان ,مصرف ,صورت ,روان ,فرد ,اعتیاد را ,مسئله اعتیاد ,مواد مخدر ,مصرف کننده ,فرد مصرف ,صورت مسئله اعتیاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

turtanori گردشگری rocklilewa دنیای فانی KMSU اخبار خاش Ada's page woolderslingco taconbobsbe فیلم و سریال رایگان | اسرا فیلم