محل تبلیغات شما

استاد  جلسه: ایجنت محترم شعبه آقا مهرداد
نگهبان جلسه:مسافر رامین 
دبیر    جلسه:مسافر همایون
خلاصه سخنان استاد.
استاد در ابتدا خداوند را شکر کردند  بابت به دست آوردن جایگاه استادی جهت آموزش گرفتن و خدمت کردن و از آقا افشین که امروز سومین سالروز رهاییشان است تشکر کردند به خاطر  حرکت درستشان که باعث شد امروز در این جایگاه قرار بگریند.
در مورد قسمت اول جلسه وادی اول: وادی ها قوانین و راه‌های درست زندگی کردن را به ما یاد می‌دهند و انسان با مطالعه کتاب عشق می تواند به آرامش برسد. تفکر یعنی حرکت از یک نقطه مجهول به یک نقطه معلوم یا‌  از یک مبداء به مبداء دیگر. 

کسی که در سفر اول فرمانبردار راهنمای خودش باشد ، سی دی ها را گوش بدهد ، در جلسات به طور منظم شرکت کند و با نشریات کنگره 60 باشد به مرور زمان به تعادل می رسد و از سفرش لذت می برد. یک تماشاچی همیشه در حال نظر دادن است و در حاشیه به سر می‌برد ، در کنگره باید بازیگر باشی نه تماشاچی و به قول معروف بهشت را به بها می‌دهند نه به بهانه .
در پایان این را بگویم با برنامه ریزی در جلسات حضور داشته باشید و آموزش بگیرید این آموزش‌ها  می‌تواند زندگی انسان را متحول کند. یک مسافر باید در صفحه سفید نقاشی خودش مسائل ارزشی را بکشد و در هر زمان و هر مکانی به یاد کنگره باشد.

و در ادامه شاهد تولد سومین سال رهایی مسافر افشین راهنمای  لژیون دوم نمایندگی کرمانشاه و رهجوی آقا مهرداد.بودیم

سخنان مسافر افشین.

در ابتدا از ایجنت محترم شعبه و مرزبانان گرامی و تمام خدمتگزان از صمیم قلب تشکر و قدر دانی می‌کنم و از راهنمای خوبم آقا مهرداد عزیز بسیار سپاسگزارم که با آموزش‌های ایشان در مسیر درست قرار گرفتم. کسی که کنگره 60 را به من معرفی کردم برادرم آقا رامین بود که امروز در جایگاه نگهبانی قرار دارد از ایشان تشکر و قدردانی می‌کنم . و بسیار خوشحالم که مراسم تولد من مصادف شد با کلنگ زدن آکادمی کنگره 60 در جزیره قشم توسط آقای مهندس دژاکام .

آرزوی مسافر افشین به رسم کنگره 60

آرزوی من پیشرفت کنگره در تمام زمینه ها و رهایی تمام سفر اولی هایی که در حال سفر هستند.

سخنان همسفر آقا افشین ، خانم حمیرا 
سلام دوستان حمیرا هستم یک همسفر .
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام خدمتگزاران نمایندگی کرمانشاه و ایجنت محترم آقا مهرداد که پایه گذار نمایندگی کرمانشاه هستند و از ایشان بسیار ممنون و سپاسگزارم که بنیان خانواده من امروز به خاطر راهی که ایشان در کرمانشاه شروع کردند به آرامش اولیه خود برگشته .و از تمام شما عزیزان که امروز در این جشن شرکت کردید بسیار ممنونم و امیدوارم روزی در جشن تک تک شما عزیزان جبران کنم.

نگارش : مسافر مهدی 
ویرایش : مسافر محمد
عکاس : مسافر بهرام ، مسافر مهدی

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

مسافر ,آقا ,کنگره ,یک ,جلسه ,افشین ,و از ,آقا مهرداد ,مسافر افشین ,نمایندگی کرمانشاه ,امروز در ,رهایی مسافر افشین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

saisummeper tertepany pettheaducyc روستای تاریخی بند امیر خنده بر هر درد بی درمان دواست . اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها ماجراهای سیاسیون مطالب ارزشمند(خطبه بدون الف وبدون نقطه امیر المومنین علی علیه السلام)و .... نمایندگی فروش بیسیم موتورولا و کنوود | 09122022286 | قیمت خرید بیسیم موتورولا عناوین