محل تبلیغات شما
استاد   جلسه :مسافر مرتضی 
نگهبان جلسه :مسافر سهراب
دبیر     جلسه :مسافر فرهاد
استاد در ابتدا از ایجنت محترم شعبه و گروه مرزبانی و راهنمای لژیون سوم به خاطر جایگاه استادی تشکر و قدردانی کردند و همچنین ایشان این هفته زیبا را به تمام اعضای کنگره 60 تبریک و تهنیت عرض کردند.
و اما دستور جلسه امروز هفته ایجنت و مرزبانی.
قوانین و مقررات بسیار جالبی در کنگره60 وجود دارد. کنگره آمده است ایجنت را که قبلا خودش شخصی مصرف کننده بوده و مدت سه سال از رهاییش گذشته و اعتیاد و آسیب های آن را با گوشت ،پوست و استخوانش درک کرده است به عنوان ریش سفید ، بزرگ و نماینده صلح و آرامش ، شناخته است که ایشان رابط مابین نمایندگی و دیده بانان می باشد.

در مورد ایجنت شعبه کرمانشاه ، آقای مهرداد امیری که بنیانگذار کنگره 60 در کرمانشاه هستند باید عرض کنم از روز اولی که ایشان را دیدم دائماً در حال خدمت کردن و انجام امور اداری و برقراری نظم در شعبه بوده اند و حتی یک لحظه خستگی را در چهره اش ندیده ام. من بایستی در کنگره 60 قدردانی کردن را بیاموزم و از کسانی که برای من زحمت کشیده اند سپاسگزار باشم بنابراین با تمام وجود در این جشن شرکت خواهم کرد.
مرزبانان اجراکننده قوانین و مقررات کنگره 60 در نمایندگی هستند و برای فراهم آوردن یک محیط آرام و امن برای سفر کردن رهجویان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و حتی از وقت کار و خانواده خود می زنند و در کنگره خدمت می کنند.
مرزبانان کار خود را بر مبنای عمل سالم انجام می دهند نه عمل به ظاهر نیک و در این راهممکن است برخی از مسافران از آن ها ناراحت شوند ولی در ادامه مسیر متوجه خواهند شد که این کار به سود آن ها بوده است. 

در پایان از اینکه به حرفهای من گوش دادید ممنونم.

تایپ و ویرایش :مسافر محمد
تهیه و عکس :مسافر مهدی

جلسه پنج شنبه مورخ98/08/09 با دستور جلسه وادی دوم و تاثیر آن بر من

جلسه پنج شنبه مورخ98/07/25 با دستور جلسه سیستم ایکس

مقاله: از حال بد به حال خوب

کنگره ,ایجنت ,مسافر ,جلسه ,هفته ,بوده ,کنگره 60 ,در کنگره ,قوانین و ,و مقررات ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

formetualan آپدیت نود 32| لایسنس نود 32 ، یوزر پسورد نود 32 وبلاگ سرگرمی نودایکس عباد الرحمن Brianne's info تکتا موزیک | موزیک و آهنگ cychutili isisnyhi دامین بهترین های جهان